احتمال عرضه Miyansle плиестишных 5 و XBOX سری X در آینده نزدیک، قدرت گرفتن

دو شرکت سونی و مایکروسافت قبل از معرفی نسل جدید کنسول های بازی، پلی استیشن 4 پرو و ​​ایکس باکس وان ایکس را به عنوان محصولات میان نسلی معرفی کردند تا با سخت افزار قوی تر، عمر کنسول های دوست داشتنی نسل هشتم را افزایش دهند. به لطف محصولات بین نسلی، گیمرها توانستند بازی هایی را تجربه کنند که از نظر جلوه های بصری بسیار جذاب تر بودند.

در این زمینه بارها ادعا شده که سونی و مایکروسافت در حال تکرار اقدامات مشابه برای نسل جدید کنسول ها هستند. طبق گزارش‌های GamingBolt، کنسول‌های میان‌نسل جدیدی که دارای نسخه‌های ارتقا یافته پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس هستند، تولید محدودی دارند.

Disclosure با نام كربر Tez2 در انجمن های آنلاینی بازی GTA دلاب کند می‌کت تیزان بازی‌های بازی‌های فیدیو کیت کیت تیزان بازی‌های 5 Pro و XBOX میان‌نسلی جدید درددسترس تکیز دهنگانگ بازی‌های فیدویوه کام است. tez2 मिगीवीडी इन दबाबर गुमाबर गुमाहाईनी निस व उची अनुभी दरडसरस दरडेड.

مقالات مرتبط:

. شرکت های سازنده کنسول کیت های توسعه را به سازندگان بازی ارائه می دهند تا فرآیند بهینه سازی بازی برای کنسول ها قبل از معرفی رسمی آنها آغاز شود. با توجه به زمان فعلی، به نظر می رسد باید منتظر عرضه کنسول های میان نسلی جدید در سال 2024 باشیم.

Media Insider-Gaming در گزارشی جداگانه می گوید که Playstation 5 Pro با کنسولی که می گوید در سال آینده عرضه خواهد شد متفاوت است. مدين پش، дер برنامه ها для шед медл исхальшеда‌и پلیستيشنь 5 با درایو قابل جدا شدن در 2023 می‌شود.

سونی منتظر عرضه 30 میلیون کنسول در سال 2018 است. Insider-Gaming می گوید که طبق پیش بینی های سونی، مدل اصلاح شده PS5 قرار است محرک اصلی دستیابی به این ارقام مهم باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم