بازی رشته – نیویورک تایمز

معمای شنبه – چند سالی است که ما یک پازل تایمز توسط مارتین اشوود اسمیت را حل کرده‌ایم، اما این یک سازنده پرکار از شبکه‌های (عمدتا) بدون موضوع است که به سال 1991 برمی‌گردد. از طرفداران دهانه، همانطور که من هستم، شاید به یاد داشته باشید که برخی از هیولاهای هشت دهانه او را حل کرده اید. (بله، می دانم، ما امروز دهانه نداریم، و یک پازل عالی هم ندارد نیاز داشتن طول می کشد، اما چیزی در مورد آن دیوارهای بزرگ فضای سفید باز وجود دارد که هیجان انگیز است.)

این پازل پر از نبوغ است و چالش بزرگی را ارائه می دهد. در اولین گذر کمی ترسیدم. خوشبختانه معقول است. هنگامی که هر ورودی کلیک می کند، به روشی بسیار رضایت بخش کلیک می کند.

33A. من این را روی صلیب گرفتم، و چیز بی اهمیتی است. “هر کدام یکی به زبان های فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، یونانی، هاوایی و چینوک وجود دارد” چیزی را به ذهن نمی آورد. به نظر می رسد، در ایالات متحده آمریکا، هر یک از آن زبان ها یک شعار ایالتی ارائه می دهند (مثال چینوک “Al-ki” برای ایالت واشنگتن است، که تقریباً به معنای “به آینده” است).

41A. اگر بخواهید چه قطعه بزرگی از تاریخ سم یا دانه است. آرسنیک “نام مستعار “poudre de succession” (پودر ارثی)” را به دلیل سهولت به دست آوردن – به عنوان سم موش یا حتی یک مقوی – و تجویز در یک فنجان بی‌گناه کاکائو به دست آورد.

47D. “ماکارونی راستا” به این دلیل نامیده می شود که معمولاً در زیر مرغ تند و سریع سرو می شود. به نظر می رسد خوشمزه است، حتی به تنهایی، و شامل پنه، پارمزان و فلفل است.

53A. این سرنخ به نظر می رسد مانند چیزهای بی اهمیت ورزشی، که من معمولاً از طریق آنها جعل می کنم. من یک خنده از “طرفدار گاو نر” حل کردم به دروغگو.

54A. حواس مرموز من در این یکی، به دلایل خوب، سوزن سوزن شدن. به محض اینکه شما “حساب شما” را رمزگشایی کنید، آن را حل کرده اید. “ثهتو هستیهn مننهمینمنبا clتوe” شامل چندین حذف است.

8D. به نظر من سرنخ های تک کلمه ای مانند این بدون برخی حروف متقاطع به عنوان اشاره غیرممکن است. “چشم” در اینجا بخشی از یک طوفان است، مرکز طوفان.

12 بعدی در اینجا سرنخ دیگری وجود دارد که مرا با ورزش فریب داد. یک “شرکت کننده نهایی” در این مورد، در حال کار بر روی یک امتحان نهایی به عنوان TESTEE است.

22 بعدی حتی با چند حرف متقاطع، من به شدت در اینجا گیر کردم، به پارک‌های شهری، پارک‌های ملی، پارک‌های تفریحی، و همه صخره‌ها و ترن هوایی‌هایی که می‌توانند «تجهیزات بزرگ در پارک‌ها» باشند، فکر می‌کردم. این یکی است چیزهای بی اهمیت ورزشی تقریباً اکتبر است، و من باید زمین های توپ و تابلوهای امتیازی بسیار مهم آنها را در نظر می گرفتم.

جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز دارای یک سیستم ارسال باز است و شما می توانید پازل های خود را به صورت آنلاین ارسال کنید.

برای راهنمایی در مورد چگونگی شروع، مجموعه ما، “چگونه یک جدول کلمات متقاطع بسازیم” را بخوانید.

مشترکین می توانند به کلید پاسخ نگاهی بیاندازند.

آیا می خواهید به صفحه پازل برگردید؟ درست همین جا.

چی فکر کردی؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم