با کنار گذاشته شدن بازیکنان ستاره، لیست بقیه UConn خود را ثابت می کند

ادواردز، که 6 فوت و 3 اینچ است، نقش رهبری بزرگ تری را بر عهده گرفته است و با میانگین 16.9 امتیاز و 9.4 ریباند نزدیک به دابل دابل شده است. او در مقابل باتلر 20 امتیاز، 7 ریباند، 4 پاس منجر به گل، 3 بلاک و 2 توپ ربایی به دست آورد.

او گفت که بازیکنان نسبت به تمام مصدومیت های برنامه تا حدودی “بی حس” شده اند، اما بازیکنان سالم “برای کسانی که نمی توانند بازی کنند کمی انگیزه بیشتری دارند.”

به نظر می رسد همه در حال حاضر شدن هستند. لو لوپز سنچال، بازیکن انتقال فیرفیلد از فرانسه، میانگین 16.7 امتیاز و 47 پرتاب 3 امتیازی را به دست آورده است، و دورکا یوهاس، دانشجوی فارغ التحصیل مجارستانی، 14.5 امتیاز و 11 ریباند در هر بازی به ثبت رسانده است.

اوبری گریفین، مهاجم جوان قرمزپوش، بومی اوسینینگ، نیویورک، پدرش، آدریان، دستیار مربی تورنتو رپتورز است و برادر کوچکترش، ای جی، تازه‌کار در آتلانتا هاکس است، در هر 13.4 امتیاز و 7.1 ریباند به دست آورده است. بازی اوبری گریفین از مصدومیت ها خبر دارد، زیرا تمام فصل گذشته را به دلیل مشکل کمر از دست داده است.

او گفت: «می‌خواستم برگردم و هر کاری از دستم بر می‌آمد برای کمک به هم تیمی‌هایم انجام دهم، و در موقعیتی که در آن بودیم، می‌دانستم که می‌توانم به آنجا بروم و به آنها کمک کنم.

آنتونی بوزلا، مربی ستون هال که تیمش روز سه شنبه با نتیجه 103-58 از کانکتیکات شکست خورد و حداقل دو بار در سال در بازی های لیگ با اوریما روبرو می شود، گفت که اوریما بازیکنان با استعدادی را ارتقا داده است.

بوزلا در یک مصاحبه تلفنی گفت: من همیشه این را گفته ام. او بهترین مربی تاریخ نیست زیرا بهترین بازیکنان را در اختیار دارد. او بهترین مربی است زیرا بهترین بازیکنان را پرورش داده است. بازیکنان او بهتر می شوند.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم