به ما بگویید خانواده شما چگونه از الکسا استفاده می کنند

آمازون متوجه نشده است که چگونه مشتریان را به خرید کالا با الکسا، دستیار دیجیتالی خود وادار کند، که تا حد زیادی برای این شرکت ناامید کننده است. اما در حالی که الکسا به عنوان یک محصول برای آمازون عملکرد ضعیفی داشته است، ما می خواهیم بدانیم که برای افرادی که واقعا مهم هستند: ما چگونه عمل می کند.

اگر یک بلندگو یا نمایشگر هوشمند خریداری کرده‌اید که از یک دستیار دیجیتالی با کنترل صوتی مانند الکسا پشتیبانی می‌کند، مایلیم از شما بشنویم. آیا خانواده شما هنوز از آن استفاده می کنند و اگر چنین است چگونه؟

من سردبیر میز فناوری نیویورک تایمز هستم و دو پسر 6 و 8 ساله دارم. در برخی از خانواده هایی که فرزندان کوچکی مانند من دارند، دستیارهای صوتی بسیار مفید هستند. دانش آموز کلاس اولی من صبح قبل از اینکه لباس بپوشد از الکسا درباره آب و هوا می پرسد. او و برادرش از آن برای بررسی ریاضیات خود، بازی های حل مسئله و کنترل موسیقی پخش شده در خانه ما استفاده می کنند.

آن‌ها برای تلفن‌ها خیلی جوان هستند، بنابراین الکسا به آن‌ها امکان دسترسی به دنیای دیجیتال را می‌دهد – و بدون چیزهای بدی مانند شکارچیان آنلاین.

موقع شام، وقتی پسرهایم از من چیزی می پرسند که نمی توانم جواب بدهم، تلفنم را روی میز نمی آورم تا در گوگل جستجو کنم. از الکسا می پرسیم. من به آنها کمک می‌کنم تا نحوه پرسیدن سؤال را برای به دست آوردن نتیجه درست کامل کنند.

من کنجکاو هستم که خانواده های دیگر چگونه دستیار صوتی را تجربه می کنند. به ما بگویید که از شنیدن درخواست فرزندانتان از الکسا یا وادارش به انجام آن چه چیزهایی متعجب شده اید. اگر شما هر گونه هک بزرگ زندگی یا فرزندپروری را با آن کشف کرده اید، ما نیز می خواهیم در مورد آن بشنویم.

ما همچنین کنجکاو هستیم که آیا از این دستیار به روش هایی استفاده می کنید که آمازون امیدوار بود، مانند خرید آنلاین با آن. یا اگر باعث شده است برای یکی از خدمات اشتراک شرکت مانند Prime یا Audible ثبت نام کنید. یا شاید متوجه شده باشید که آن را هدر داده است – و وحشتناک.

ما قصد داریم گزیده ای از پاسخ ها را در مقاله آینده در مورد روش هایی که خانواده ها از دستیارهای دیجیتال استفاده می کنند (یا استفاده نمی کنند) منتشر کنیم. ما هیچ بخشی از ارسال شما را بدون تماس با شما منتشر نمی کنیم. ممکن است از اطلاعات تماس شما برای پیگیری با شما استفاده کنیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم