تحفظ ريزگردهاي هرات به هواي مشهد

هوای صبح مشهد دیروز به طرز مطبوعی شروع شد اما هر چه به بعد از ظهر نزدیک شدیم هوا آلوده و هوا کثیف بود.

بر اساس گزارش های رسیده از خراسان، بر اساس اعلام رسمی مرکز حفاظت محیط زیست مشهد، شاخص کیفیت هوای مشهد در شب گذشته قرمز و ناسالم برای همه مردم بود، تعداد این شاخص کمتر، اما وضعیت شاخص ۲۴ ساعته است. آلودگی هوای مشهد و همچنان در وضعیت فعلی است.

این بار اما خبر می رسد که هوای مشهد آلودگی دارد، یعنی در شهر آلودگی وجود ندارد و در هرات آلودگی وجود ندارد و در هرات آلودگی وجود ندارد.

روند شاهدة عموليه هواي مشاهد تعريفي است

معاون بازرسی حفاظت و نظارت محیط زیست مشهد گفت: سطح گرد و غبار در روز دوشنبه کاهش می یابد، میزان آلودگی بر اساس میانگین شاخص 24 ساعته 150 اما بر اساس شاخص های ساعتی است. روز به 170 نیز رشته است

محمد عرفانی درباره منشأ این آلودگی اظهار داشت: این آلودگی بر اساس حرکت کانون هرات است که در یک شیب کم فشار وجود دارد که به سمت شهر مشهد کشیده می شود و به نوعی استان های جنوبی یعنی خراسان جنوبی و. سیستان و بلوچستان نیز متاثر از آن است که در توده فشار کمتری به سمت مشهد وارد شده و شهر را نیز تحت تأثیر قرار داده است. در نتیجه این وضعیت، میزان ذرات گرد و غبار در محیط افزایش یافته است. وی افزود: از سوی دیگر فشار روی سطح نیز از سمت شمال فعال می شود که با افزایش رطوبت در نواحی شمالی استان احتمالاً بارندگی ایجاد می شود و این اختلاف فشار ایجاد می شود. منجر به افزایش گرد و غبار و گرد و غبار در سطح می شود که امیدواریم فردا شاهد آن باشیم ( امروز) از شاهدة آن كاسته شود; بنابراین روند رو به بهبود است و شکتد آن بهمین به همین روز یک شنبه بوده است.

تصريح كردن: pollution roz يك شنبه به ريزغردهاي قره قوم نبطه است، بر اساس اساس بر دافئة هواونسيه ما تحت تاسير تاسرهات سوكني است و از زوبون استان تته تاسريه بوده است.

دستیار پرداخت و نظارت بر محیط زیست خراسان رضوی شرحة تصفيف الكروجوه این آلودگی یک پدیده طبیعی است. همی توده سردی وارد شده منتوک به دیکری شده ک جزور پیدونهی هواوتاوشی است و کیز نیں کے کے به مشهد از آن جا هم ک پیش بینی‌های هواوتوندی بر اساس تمرنه 3 مده قنون هوای پاک است بر تعریف الاینده ها بری روز دوشنبه است از به بیه است که به کرگروه نیادید.

وی تاکید کرد: замани каргорох известный мишод чех эн смотреть коментари тадаом даом. मा हम अग्युन्य सक्ष्ट मान गर्ड و از غیبت است و نیست. کارگروه در زمان هاوا سبایی و برادی آلاینده بری روزهای اینده می‌شود می‌شود تا دیسین کیری شود که از شکسته شدن آن کاسته شود اما بر اساس درامل هاواونیشی این روند کاشته است.

وی درباره برنامه ها و اقدامات انجام شده برای کنترل این آلودگی نیز اظهار داشت: در شرایط کنونی تذکرات لازم را به تمامی دستگاه های مرتبط از جمله اداره ورزش و جوانان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد ابلاغ کرده ایم. اقدامات لازم». یک سری تحمیدات هم بریا آن پیش بینی شده از جمال این ک در فازی باز استرکت نهدی نهدی. همچنین با استفاده از تابلوهای نصب شده در سطح شهر، اطلاع رسانی می شود که افراد میانسال و مبتلا به بیماری های قلبی برای رهایی از این شرایط فعالیت خارج از منزل خود را کاهش دهند.

وی افزود: برای پدیده جو و گرد و غبار 30 قانون داخلی و خارجی در استان وجود دارد. برای کانون‌های برون مرزی یک سری ستیدیون می‌شود و یک سری کارهای دولماسی از مستیری امور می‌شود که اساسی می‌شود بین کیشورها می‌شود. کانون های انترینی هم در زیابان که به آن می گویند. 1 میلیون و دویست هزار متر مربع مساحت. همچنین در سفر ریس موسود بریدیتی بری این منزور استقوم داده شده است به شورت پلکانی شود تا صفر ریس کومور ریگی به بیابان دیکی کند کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم