تشدید تنش در خاورمیانه: بعد از اینکه ایران اسرائیل را برای حمله هواپیماهای بدون سرنشین مقصر دانست چه اتفاقی می افتد؟

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

همانطور که هر دیپلماتی به شما خواهد گفت، دوستان دوستان شما لزوما دوستان شما نیستند. ما می دانستیم که در آغاز جنگ در اوکراین، زمانی که اسرائیل مطمئن شد که روابط خود را با روسیه حفظ می کند تا بتواند سوریه متحد مسکو را هدف قرار دهد. آیا همه چیز شنبه شب گذشته در اصفهان تغییر کرد؟ گزارش ها حاکی از آن است که پهپادهای اسرائیلی یک مرکز دفاعی را در سومین شهر بزرگ ایران هدف قرار دادند.

از حمله و هدف چه می دانیم؟ اصفهان مرکز برنامه هسته‌ای ایران و همچنین تولید پهپادهای مورد استفاده در نبرد روس‌ها در اوکراین است. پیش از این سفیر کیف در تهران به دلیل یک توییت جشن توسط مشاور رئیس جمهور احضار شده است.

و سپس زمان حمله وجود دارد: بین دیدارهای رئیس سیا و وزیر امور خارجه ایالات متحده به اسرائیل، که در تمرینات جنگی مشترک آمریکا و اسرائیل بسیار داغ بود، اتفاق می افتد.

ایالات متحده همچنین حامی اصلی اوکراین در برابر تهاجم ولادیمیر پوتین است. آیا حوادث خاورمیانه اسرائیل را متحد اوکراین در برابر روسیه می کند؟

تهیه‌کنندگی الساندرو زنوس، آلین بوتین و لوئیز گیبرت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم