(تصاویر) داوای دو بھا سیاگوش بامزه بر سر یک قربنی.

در آن منزره فوكـــــــــردره، پس از شکار مادرشان و آوردن این خرگوش، 2 کودک سیاه چهره بر سر بچه خرگوش با هم دعوا می کنند.

به لوتور فرارو، سياه‌غوش‌ها و كاراكال‌ها هميشه قابل مشاهده هستند، اما پيدا كردن آنها مشكل است، زيرا آنها عمدتاً حيوانات شب‌زي هستند كه عموماً تنها هستند، اما ممكن است جفت هم زندگي كنند. آنها شکارچیان فوق العاده هستند و به خاطر پرش های قدرتمند خود به خوبی شناخته شده اند و می توانند با پاهای قدرتمند خود تا 3 متر (9.8 فوت) بپرند. Ин роше части Аньха брай шикар ест бех через брай приндган.

ماریون ولبرن، عکاس و عاشق زندگی، بسیار خوش شانس بود که این صحنه را شکار کرد و این عکس های شگفت انگیز را به اشتراک گذاشت.

علاوه بر پرندگان، پرندگان سیاه پستانداران کوچک و حشرات را نیز شکار می کنند. জাল্য আজ্জাস্ত কে ক্রাকাল্যান্যান্যান্যান্যান্যানা ক্রাকাল্যান্যান্যান্যান্যান্যানা (mongooses) рикарн. بچه گربه هایی مانند اینها به ویژه در برابر شکار توسط بزرگسالان آسیب پذیر هستند. این حیوانات طبیعت زیبایی دارند و به طور متوسط ​​حدود 15 سال سن دارند.

یک خرگوش وحشی کوچک توسط مادر اسیر شد و سپس آن را به فرزندانش داد. بالاخره وقتی با هم بازی می کردند غذایشان را می خوردند.

یک کاراکال بچه های خودش را کمتر از 3 ماه حمل می کند و 1 تا 3 بچه را به دنیا می آورد. בצקה קאחרה תא 10 מה ב מאדר מימאנדן. با این حال، این ممکن است – درست مانند هر گونه دیگر – زیرا منطقه و شرایط متفاوت است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم