توسعه سرمایه گذاری ganguft bankіha dr databaser maskon!

فرارو- بر اساس ارقامی که بانک های دولتی و خصوصی در سامانه منتشر کرده اند، در سال گذشته حدود 91 هزار میلیارد تومان در بازار مسکن سرمایه گذاری کرده اند که این رقم مورد انتقاد کارشناسان اقتصادی قرار گرفته است. زیرا بانک ها به جای استفاده از منابع خود برای تولید کالا، در بازار املاک سرمایه گذاری می کنند.

بر اساس گزارش ها، کارشناسان اقتصادی بر این باورند که کارکرد اصلی بانک انجام فعالیت های مالی است نه سرمایه گذاری، اما با توجه به شرایطی که در اقتصاد ایران وجود دارد، بانک ها مجبور هستند خود را برای شرایط موجود آماده کنند و منابعی را برای پرداخت فراهم کنند. در بازار الملک فيلمينة کندلة کندن، تا بازرة به هيات دعون دانت دهنده.

در این بین بهره وری منطقه کیشور نیز چندان بالا نیست که بانک ها بتوانند با سرمایه گذاری در تولید و تامین مالی منطقه سود قابل توجهی کسب کنند، در چنین شرایطی بانک ها با سرمایه گذاری در بازار مسکن باعث افزایش شدید می شوند. در قیمت های مین

در حال حاضر بازار املاک و مستغلات درگیر معاملاتی است که بیشتر توسط بانک ها در بازار املاک انجام می شود، زیرا هیچ فعالیتی جز نفت و گاز و انرژی به اندازه املاک و مستغلات سودآور نیست و در چهار دهه اخیر اقتصاد ایران نیز سودآور بوده است. اقتصاد بساز بفروشی بوده و سودی که ین بکش دارد، جای دیگر هودید دهرد.

توسعه سرمایه گذاری ganngіvt bankіha dr databaser maskon!بانک ها مسکن برای منافع تجاری در بازار دارند
مرتضی عفقه کارشناس اسلام عکنیمی در با فارارو وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصادی بانک های کیشور به دنبال سود بیشتر هستند، گفت: که در آن بازی بھشہهایی غیر مولد ایکستومی کیشر کے کے سوداگری و سفته بازی شہیں کے کہ بکہہہہے کےہہے کےہے کے ہے بخس مسكان از جملات بازارهايي است كه براي بانك‌ها با سوددهي‌ها كه بازاري‌ها هستند»

وی افزود: با توجه به شرایطی که امروز اقتصاد ایران با آن مواجه است، برخی از بانک ها نیز مسئول برخی از نکول ها هستند و این موضوع بر نظام اقتصادی کیشور تأثیر مخربی گذاشته است، از سوی دیگر، چرا که مرکزی بانک نمی تواند نظارت بر سیستم بانکی درست است، هر بار شاهد آن هستیم، اخبار، تخلفات در گوش بانک به گوش می رسد.»

فوق العاده با هذه با هذا بنكها هاما درانت به درادن هذا بها درادن ها درادن ها درادن به ها حقيقة ها درادن اختبار به اينكه كه كيك مي كردند. شود. بنابراین تا زمانی که وضعیت اقتصاد کیشور با تغییر مواجه نشود، بانک ها نیز برای سود و بقا به این رفتار ادامه می دهند.»

این استاد دانشگاه افزود: سال هاست که نظام اقتصادی ایران با مشکلات عدیده ای مواجه است و تا زمانی که تفکر اقتصادی حاکم بر کشور تغییر نکند، نمی توان منتظر تغییر وضعیت بانک ها نیز بود که در حال حاضر قسمت اصلی آن است. اقتصاد ایران در فازی دلالی کارد درد و متأسفانه بانک ها هم درگیر این فضا هستند، این کار هم از ترایک کے کہے در بازر ملیک و کے بنگاه داری بنکہ۔ میــــرد»

وی ادامه داد: به نوعی باید ساختارهای اقتصادی در کیشور با تغییرات اساسی مواجه شود و تفکر حاکم بر مدیریت طایفه اقتصادی کیشور متحول شود و در دهه های گذشته درآمدهای نفتی پوششی بر ناکارآمدی های اقتصادی بوده است، اما در چند سال گذشته به دلیل تشدید تحریم ها و عدم فروش نفت، کیشور در تنگناهای اقتصادی گرفتار شده است، به طوری که قطعاً میزان فساد افزایش خواهد یافت.»

عفقه گفت: «براى کنترل کننده разотница др страктури едугарий кишор, низам едугарий байд ба играмы эсасий робро шуд. در حال حاضر به دلیل بوروکراسی گسترده و طولانی دولتی، نمی توان اقتصاد خوبی ایجاد کرد و بسیاری از سرمایه های آن در جهت تاریک اقتصادی قرار دارند، بنابراین نظارتی وجود ندارد. بنابراین در وهله اول باید جراحی عمیق در زمین سازه ها و تخت ها انجام شود و در مرحله بعد نظام حقوق و دستمزد شایستگی توسط مدیریت اداره می شود. در غیر این سورت باز هم استوستوبی ک در امروز همیک است باز هم راد برای یافتن»

توسعه سرمایه گذاری ganngіvt bankіha dr databaser maskon!بانک ها از نیازهای مسکن خود برای جبران زیان خود سرمایه گذاری می کنند
مسعود دانشمند कार्षेनास में अधिक दर با فارارو وی با اشاره به اینکه در حال حاضر به هیچ وجه نمی توان عملکرد بخش های مختلف اقتصادی را با یکدیگر مقایسه کرد، تصریح کرد: با توجه به اینکه سرمایه گذاری های امروز در بخش تولید بازدهی بسیار پایینی دارد که حتی به 10 درصد هم نمی رسد، نمی توان انتظار داشت که بانک ها در بخش تعلیقات دهی به بخش تودید دست و دلباز عمل کندن»

وی افزود: ماهیت بانک این است که به دنبال سود است و طبیعتاً در بازار کشور سرمایه گذاری می کند، بنابراین می توان گفت بانک علاقه مند به خرید و فروش ملک خود است. بانک‌ها تنها در سال گذشته حدود 91 میلیارد تومان در بازار مسکن سرمایه‌گذاری کرده‌اند.»

دانشمند گفت: وقتی بانکی به کارخانه وام می دهد، اگر کارخانه نتواند تسهیلات را ترمیم کند، بانک نمی تواند کارخانه را تعطیل کند و کارگران را بیکار کند، بنابراین وقتی به تولید و صنعت تسهیلات می دهد ضرر می کند. .” اما در سوي قابل هوزر در بازارها نازير مسکن ک در ميان مدت بري بانک‌ها درد در در سوي کا بردسر بري کسب بردسر بري کسب عددي بري کريس تورم. بنابراین به همین کاتر شیده هوزر پر رنگ بانک‌ها در بازار مسکان شیدم»

این کارشناس مسائل اقتصادی تصریح کرد: بانک ها اقدام به خرید املاک مسکونی و تجاری می کنند و پس از مدتی که قیمت آن ها بالا رفته، آن املاک را با سود قابل توجهی می فروشند و با همان ریسک مجددا در بازار مسکن سرمایه گذاری می کنند. در سایر کشورها نیز این سود در صورت های مالی آنها منعکس می شود که نشان می دهد بانک سود کرده است، اما در عمل این سود زیان بانک را پوشش می دهد، بنابراین این چرخه بانک ها همیشه در بازار مسکن تکرار می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم