داستان بدنام ترین حلقه های جهان

فرارو- رنگ به قدری این به جرم سیاحله عود دارد که املا نیمی‌دهد نور از آن تراسی کند. در سال ۲۰۱۶، آنیش کاپور، هنرمند بریتانیایی، حق استفاده از این رنگ را که به عنوان «سیاه ترین سیاه جهان» شناخته می شود، خریداری کرد.

به لوگر فرارو به نقل از الــایس; این رنگدانه به نام “وانتا بلک” توسط شرکت انگلیسی “نانو سیستمز” متخصص در زمینه فناوری و تحقیقات نانو ساخته شده است و ماده ای از نانولوله های کربنی است که قادر به جذب 99.9 درصد از طیف نور مرئی است. زمانی که نور به رنگ میرسد به جای رککی آن در جنگل کفسهای کوکی کے آن را به دام میافتد تا متقیبی در غرما شود.

WANTA блак брай информация бех 400 درجه سانتیگراد наяз дард. مده درای جهانی ركد تیرترین مده شهد تسویر هنسان است. בא אין בודון، ין יק ראג סיאה ו בדודון ניסט. “کاپور” تنها فردی در جهان است که می تواند از آن برای اهداف خلاقانه استفاده کند.

جامعه هنری جهانی به اندازه کافی برای ارتکاب جنایت علیه هنر اقدام نکرده است. در همین حال، رقابت بین آنیش کاپور و «استوارت سمپل» نقاش بریتانیایی شدت گرفته است که از سال 2016 ادامه یافته است. ساده، پس از خرید کاپور، عصبی شد و تصمیم گرفت نسخه‌ای بسازد که سیاه‌تر از سیاه بود در سال 2019 و بودجه کامل مورد نیاز برای این پروژه را تنها در 38 ساعت از طریق کمپین Kickstarter افزایش داد. «بلك 3.0» رنگي است كه از نظر فني شبيه بلك است اما فقط 98 تا 99 درصد نور را جذب مي كند.

کاستگاه ریبیت سمپل و KAPOOR به زمانی باز میکرد که سمپل خرید یکی از مراوفترین تنفون اش پیک‌ترین رنگ پیکی طوسیر کاپور را کرد.

در وب سایت سمپل مده سلب مسلسی دارد که به هر بهری باید بید کند که نه بری کاپور می کند که نه با و سابریم درد دارد و نه می شود که پیک ترین پیک به دست کپور می شود. ساده، همین مخترع خالص ترین رنگ سفید فهرست شده در جهان یا “White 2.0” را اختراع کرد که وعده می دهد 50٪ روشن تر از هر سفید دیگری است و 75٪ از اشعه های خورشید را منعکس می کند و تقریباً شما را مجبور می کند از عینک آفتابی برای تماشا استفاده کنید. آی تی.

آبی رنگ نفرین شده اما عزیز دونیا مد

با این حال، سیاه ترین رنگ در جهان، تیره ترین رنگ در جهان است. پروس آبی (نیل فرنگی) یکی از مهم ترین و برجسته ترین رنگ های تاریخ هنر است. این رنگ به طور تصادفی توسط “هاینریش دیزباخ” شیمیدان آلمانی در سال 1704 کشف شد و اولین رنگ مصنوعی جهان به شمار می رود.

“بنجامین لاباتوت” نویسنده رمان خود با نام سبزه وحشتناک (منتشر شده در سال 2020). posti کودیان شان را تنزیر می‌کردند.

אז אנ ראג דר בטין בטים ראנג ברים דרך האי באסטים דר עלמנים שדם از این رو به نام «کهربا برلین» نیز شناخته شد و به زودی در قرن هجدهم مرجع نقاشان و هنرمندان شد، زیرا قیمت آبی که تا آن زمان استفاده می‌شد این بود که با لاجورد (سنگ) عرضه می‌شد و یکی از بهترین‌هاست. رنگ های گران قیمت موجود در بازار

رنگ آبی

در اطوری من “موج بروز کاناگاوا” ایتر “Katsushika Hokusai” و “شب برناسره” ایتر “Vincent Van Gogh” از آن رنگدانه وازید شده است. حتی در قرن بیست و یکم، همچنین در “دوره آبی” پابلو پیکاسو، رنگ آبی پروس واقعی است و قهرمان به خوبی در کار کار می کند.

در کمال تعجب یکی از جالب ترین کاربردهای این آبی در زمینه پزشکی است و در دسته بندی داروهای ضروری سازمان جهانی بهداشت قرار گرفته است و پادزهر آن برای مسمومیت از طریق فلزات سنگین و تشعشعات بسیار موثر است. . Ba in godu, in raz raz horoshali низ dr hod dard, ziz caчество как ба асид шулфорик мишод бех ике оз възвесть зому др јаха мішод: سیانور.

کیکی از فجایع بیستم را رنگامی کرد درد درد که بهش ازام مد و هنر نیمه دوم کرن بیستم رانگامیزم کرده است. این رنگ آبی شفرتی است که به درهدید نیاز دارد: ابی کلن. در سال 1960، نقاش فرانسوی «آیو کلن»، «ادکلن بین المللی آبی» را به ثبت رساند که با همکاری «ادوارد آدام»، عرضه کننده رنگ پاریسی ساخته شد. …

کلن در کودکی رنگ آسمان آبی و دریا “آبی بین شهرهای بین المللی” بود و می دانستند که کامل ترین بیان ممکن است و شاهکار بزرگی بود. این آب که مورد توجه هنرمندان بدن و سایر برندها در سراسر جهان است نیز ممنوع است زیرا استفاده از آن نیازمند مجوز Rotrat Ken Mokowi، بیوه کلان و مدیر میراث هنری است.

رنگ ها حق چاپ و زیباترین رنگ های دنیا را دارند

رنگ ها مختص یک برند هستند و مانند کوکاکولا قرمز یا نارنجی برای شرکت های ارتباطی و مخابراتی هستند. برندها از قدرت زیاد تداعی رانگهای هائه و به همین دیلیل بهی از انان ملیک فنلانی شهریین ترین رنگهی کود شهد. باربی صورتی توسط ماتل به ثبت رسید و این شرکت در سال 2012 یکی از عروسک های خود را به رنگ “Pantone 291 C” به بازار عرضه کرد.

در همین حال، جواهرفروشی تیفانی حق چاپ رنگ آبی و فیروزه ای را دارد، یعنی «پنتون 1837 سی» «تیفانی آبی» نام دارد و شماره پسوند، نام و رنگ به آن اشاره دارد. سال تاسیس شرکت.

همچنین، طراحان می دانند که چگونه از رنگ در برند خود استفاده کنند: کریستین لوبوتین از کفش های قرمز رنگ برای کفش های پاشنه بلندی که او طراحی و ساخته بود استفاده کرد. او در سال 2008 استفاده از رنگ قرمز را در آثارش ثبت کرد و از آن زمان تاکنون برندهای متعددی به دلیل تقلید از آثارش به دلیل تضییع حقوق و سرقت ادبی در اروپا و آسیا به دادگاه کشیده شده اند. Louboutin تاکنون بر تمامی شکایات خود پیروز شده و خود را تنها تولید کننده کفش قرمز در جهان معرفی کرده است.

با آن وجود، يك رون جودرد دارد كه نظر كمي از برندها عجله دراند آن را كند. رنگ که زشت ترنی رنگ جهان هاباد شده است هفت مطالعه مختلف تایید می کند که “Pantone 448 C” که ترکیبی از قهوه ای تیره و سبز بژ است، کمترین جذابیت را در بین همه رنگ ها دارد.

در سال 2012 ملایدا ک آژانس GFK که در این تحقیق شرکت داشت موفقیت آن را تایید کرد و شرکت کنندگان مدعی شدند که آن را رنگ کثیف و غیرجذاب می دانند و نکته مهم این بود که شهروندان استرالیایی را از خرید و استفاده از سیگار دور می کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم