“در غیر این صورت با بیماران رفتار نادرست نکنید…”: UP DyCM Brajesh Pathak در میان ترس از کووید به پزشکان هشدار داد | اخبار هند

Lucknow: براجش پاتاک، معاون وزیر اوتار پرادش، که سبد بهداشتی را در اختیار دارد، با توجه به حوادث مربوط به رفتار نادرست پزشکان با بیماران، اکنون نسبت به برخورد شدید با افرادی که تحت هر شرایطی با بیماران رفتار نادرست دارند، هشدار داده است. “بیماران و بستگان آنها نباید در بیمارستان با مشکلی مواجه شوند. پزشکان و کارمندان باید تغییری در شیوه کار خود ایجاد کنند. حوادثی مانند اخاذی و بدرفتاری با بیماران به هیچ عنوان نباید اتفاق بیفتد. با کسانی که اقدام کنند به شدت برخورد خواهد شد.” این کار را انجام دهید.

UP DyCM گفت که دولت به طور مستمر در حال تلاش برای ارائه تسهیلات به بیماران است.

“از سال 2017، پیشرفت های زیادی در بیمارستان ها صورت گرفته است. رفتار پزشکان و کارکنان تغییر کرده است. منابع نیز افزایش یافته است. تلاش می شود تا مزایای طرح های دولتی به بیماران ارائه شود. وجود دارد. وی افزود: در درمان بیماران نباید سهل انگاری شود و تمامی امکانات درمانی در بیمارستان های دولتی به صورت رایگان ارائه می شود.

معاون وزیر همچنین دستور داد دوربین های مدار بسته خارج از OT نصب شود. ماموران باید ببینند دوربین ها کجا نصب می شود، به هیچ عنوان از بیماران پول گرفته نشود و در بیمارستان های زنان نیز هوشیاری خاصی داشته باشند. همه داروها باید به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار گیرد و برای نظافت باید اهتمام ویژه ای شود.

UP CM آزمایش کووید، توالی یابی ژنوم را سفارش می دهد

یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد این کشور گفت که دولت اوتار پرادش با مشورت کمیته مشاوره بهداشتی در سطح ایالت، سیاست جدیدی را برای پیشگیری و مدیریت کووید-19 تدوین خواهد کرد. یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد اوتار پرادش به مقامات دستور داده است تا نوع جدید کروناویروس را تحت نظر داشته باشند، توالی‌یابی ژنوم موارد جدید را انجام دهند و آزمایش‌ها را افزایش دهند.

وزیر امور خارجه در دیدار با تیم 9، گروهی از وزرا و مقامات ارشد ویژه مدیریت کووید در روز پنج‌شنبه، بر آگاهی مردم از پوشیدن ماسک در مکان‌های عمومی شلوغ مانند بیمارستان‌ها، اتوبوس‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن و بازارها تاکید کرد.

سی وای یوگی افزود: “با عدم ابتلای جدید به کووید در ایالت در 24 ساعت گذشته و وضعیت به خوبی تحت کنترل، روند در حال تغییر کووید باید به دقت رصد شود. آموزش پزشکی و اداره بهداشت باید با هماهنگی بهتر مقدمات را انجام دهند. سیاست جدید. با مشورت کمیته مشاوره بهداشتی در سطح دولتی تصمیم گیری خواهد شد.”

وی گفت: “با وجود اینکه طی یک هفته گذشته افزایش موارد جدید کووید در کشورهای مختلف مشاهده می شود، وضعیت در اوتار پرادش همچنان تحت کنترل است. نرخ مثبت بودن کووید در این ایالت در ماه دسامبر 0.01 درصد بوده است. در حال حاضر تعداد کل موارد فعال در استان 62 نفر است. در 24 ساعت گذشته 27208 آزمایش انجام شده و حتی یک بیمار جدید تایید نشده است و در همین مدت 33 نفر بهبود یافته اند.

نخست وزیر به مقامات گفت که تحت هدایت نخست وزیر نارندرا مودی، استراتژی ردیابی، آزمایش، درمان و واکسیناسیون برای پیشگیری از کووید-19 موفقیت آمیز بوده است. وی افزود: “پروتکل کووید باید به شدت رعایت شود. مردم را در مورد استفاده از ماسک در مکان های عمومی شلوغ مانند بیمارستان ها، اتوبوس ها، ایستگاه های راه آهن و بازارها آگاه کنید. سیستم نشانی عمومی را فعال کنید.”

وی همچنین گفت که نوع جدید کووید-19 باید به طور مستمر تحت نظر باشد. در هر مورد و هر زمان که موارد جدیدی پیدا شد، توالی ژنوم آنها باید انجام شود. آزمایش روزانه باید افزایش یابد. رئیس جمهور افزود: افراد مبتلا به بیماری های جدی و صعب العلاج و سالمندان باید اقدامات احتیاطی ویژه را انجام دهند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم