دست باز بانک‌ها برای رحمد طلب خود; بانکداران مشکلی ندارند

فرارو- بانک مرکزی در یک بخشنامه به بانک‌ها، تصمیم موزود رحمد از کسب منتدین بد حسب بدون نیاز به حقم جدی را کیلید زد. بانک مرکزی در این فصل تاکید کرد: قراردادهای تسهیلات بانکی به گونه‌ای تنظیم می‌شود که بانک‌ها می‌توانند در صورت عدم پرداخت مستقیم مطالبات، بدهی‌های خود را از حساب‌های افراد، دارایی‌ها و اسناد و ضمانت‌های بانکی برداشت کنند. . به گفته کارشناسان، اجرای این سیاست می تواند بانک ها را از کار بیاندازد.

به رافراو پیش از آیین بانک‌ها بری روسیف کود از کامتین و رحمد از کیسب بانکی، نیاز به هکم جدیری ایکی دردن; اما با به بخشنامه اخریه بانک مرکیزی، بانک‌ها در اختیر را دراندند که بدون دودند حقم جدی، از اموال، سند و کسب‌های وام یا جامن‌های و در همان بانک، خود را انجام دادند. خواستگاری بانک مارکیزیا، خریدار، گامن و گامنان dr roshatь компания и работый истории брамбаный коротка، ход быть объектив и плать рава ра оз ходом.

بانک ها درخواست های خود را راحت تر دریافت خواهند کرد

دست باز بانک‌ها برای رحمد طلب خود;  بانکداران مشکلی ندارنداحمد مجتهد، رياس اسبقل فولي و بانكي در با فارارو وی با اشاره به اینکه بانک مرکزی جدید یک قدم جلوتر از منحنی دریافت مطالبات بانک های معلول است، تصریح کرد: راسل می‌کرد; اما اکنون بر اساس آنچه ناظر پولی اعلام کرد، بانک‌ها می‌توانند از حساب‌های مشترک افراد و شرکت‌های بدهکار به بانک استفاده کرده و مطالبات خود را تسویه کنند.»

وی افزود: در گذشته نیز برای اعطای تسهیلات طایفه ای، بانک ها از وکلای مختلف افراد و شرکت ها استفاده می کردند تا بتوانند از سایر حساب های خود نیز برای تسویه استفاده کنند. دیگر به آن کار نیز نیاز نیست این مصوبه بانک‌های مرکزی را ملزم به داشتن حساب خوب و عدم تعهد به تعهدات خود می‌کند. زیرا بانک ها نیز با محدودیت منابع مواجه هستند و اگر تصمیم بر این شود که این منابع نیز به بانک بازگردانده شود، بانک دیگر نمی تواند به وظایف خود عمل کند.»

قاضی با اشاره به اینکه در حال حاضر وام بر اساس سامانه راستی‌آزمایی به متقاضیان پرداخت می‌شود، گفت: حدود چند ماه است که بر اساس سامانه راستی‌آزمایی اعلام شده از سوی بانک مرکزی، تسهیلات در حال اعطای تسهیلات به متقاضیان است. بنگاه های کوچک و متوسط ​​و همین موضوع باعث شده است که همه به توانی که دارند و سلما عن باز می شوند وام می دهند. این موضوع توسط بانک ها بسیار کاهش یافته است.»

این مدیر بانک افزود: در گذشته بانک ها نیز در سیستم های داخلی خود امضاهای درجه یک، دو، سه و سه داشتند که بر اساس آن سقف اعتباری شرکت ها و افراد برای آنها تعیین می شد. البته این موضوع و مراجعات بانک به محاکم قضایی طولانی است. може ast bray chand sal beh draza mesdu. اما حتی با این مقررات جدید بانک مرکزی، بانک‌ها می‌توانند راحت‌تر به مطالبات خود رسیدگی کنند.»

إن مسوبه نرزايتي جديد ميكاند ميكند

دست باز بانک‌ها برای رحمد طلب خود;  بانکداران مشکلی ندارندسيد حميد حسيني، دبيركل اسبق اطاق برقادة المعادن ايران و عرق در با فارارو با کیں به ہے مصوبه اخری بانک مرکی است نه شرعی است نه لوتین، این کیز کہ بانک مرکیزی بهیں کردی به بانکها، کیست، کیست نیست. زیرا بسیار سختگیر و فشرده است و از تصمیمات بلندمدت پیروی می کند. برایت رایت ا تصادف رستب تصادف م تصادف مای بنا ننه نو سان با رو سان با س نون سنی sno vane vane خوردن.

وی افزود: در صورت رعایت دقیق این ابلاغیه، بسیاری از فعالان اقتصادی و بازرگانان عضو هیات مدیره شرکت‌های دولتی دیگر چنین کارهایی را انجام نخواهند داد، زیرا اگر شرکت بدهی داشته باشد، بانک می‌تواند شخصی را به حساب بیاورد. شخص نیز درخواستی دریافت می کند. بنابراین در چنین شرایطی، بسیاری از افراد ریسک چنین موضوعاتی را نمی پذیرند.»

حسینی گفت: معمولاً دادستان کل قبلی کیشور وارد می شد و در این گونه موارد جلوی آن را می گرفت، اکنون اتاق بازرگانی نیز باید به نمایندگی از بخش خصوصی وارد شود و حتی در این زمینه از اجرای این مصوبه شکایت کند. به دیوان عدالت اداری؛ زیرا این مصوبه مخالف خصوصی‌سازی است و برای همه مشاغل خصوصی‌سازی دستگیری‌های زیادی ایجاد می‌کند و نارضایتی‌های زیادی را به همراه خواهد داشت.»

این عضو اتاق بازرگانی ایران افزود: بعید می دانم بانک های مختلف به دلیل رقابت شدیدی که بین آنها وجود دارد، با یکدیگر ملاقات کنند و نتوانند برای دریافت مطالبات با یکدیگر همکاری نزدیک داشته باشند. در کیں نیز بید توکید داشت، ایکی این تصمیم فیزی کسب و کار در کیشر را کایس تکیشہ‌عمزتر از کیکست کرد. تصمیماتی که بانک مرکزی در هفته‌های گذشته گرفته است منطقی نیست، زیرا این نهاد خود را بسیار حاکمیتی می‌داند و به همین دلیل در تصمیمات خود مشورت نمی‌کند.»

حسینی ادامه داد: در حالی که همه تصمیمات بر اساس قانون در سطح طایفه و از طریق دولت اتخاذ می شود باید با دفتر بازرگانی مشورت شود، دستیاران رئیس جمهور اول هم این قانون را ابلاغ کرده اند اما شاهد هستیم. در جریان است و هیچ کاری انجام نمی شود.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم