دعلم پیام‌ها در وتوساب توروتی مدت شد

شرکت واتس اپ اعلام کرد که کاربران از امروز می توانند دو روز پس از ارسال پیام اقدام به حذف کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سخنگوی واتس اپ اعلام کرد که قابلیت حذف پیام ها پس از دو روز برای کاربران به این شبکه اجتماعی اضافه شده است و در حال حاضر در حال توسعه قابلیت مخفی سازی شماره مخاطبان به صورت گروهی است.

به گزارش وب سایت Verge، برای استفاده از ویژگی جدید، پیام ها را پس از دو روز حذف کنید.برای حذف و حذف برای همه ضربه بزنید. به آن پیامرسان بری آمن کے کے

شایان ذکر است شرکت اپل هونز این کوبید را به علیکی کود شرکت شرکت نکیلی است. پیش بینی می‌شود قبض دلیت پیام در توروتی مدت با به روزیزینی سیستم عملین کیدید اپل در عیسین شود. در حال حاضر نسخه بتا iOS 16 به کاربران این امکان را می دهد که پیام خود را تنها در چند دقیقه پاک کنند.

به روبوت سایت gizchina، وطاساب است در حال ترجمی و تعریف قبض بیککردن نوبوها است. به گفته پورتال WABetaInfo که معمولا اطلاعات داخلی دقیقی در مورد ویژگی های جدید واتس اپ منتشر می کند، کاربران اندروید به زودی می توانند شماره تلفن خود را از مخاطبین و گروه ها مخفی کنند.

این قابلیت به طور پیش فرض در واتس اپ غیرفعال است، اما با به روز رسانی و فعال سازی ویژگی جدید در واتس اپ، کاربران نمی توانند به طور پیش فرض تعداد افرادی که تازه وارد گروه شده اند را مشاهده کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم