ساخت تالار مشاهیر از غیر تالار مشاهیر

با توجه به اینکه اوضاع در سال‌های اخیر پیش رفته است، اعلام رأی روز یکشنبه از سوی یکی از کمیته‌های تالار مشاهیر بیسبال با بحث‌های فراوانی همراه بود.

هیئت داوران 16 نفره از بازیکنان، مدیران و نویسندگانی که برای کمیته بازیکنان دوره معاصر بیسبال گرد هم آمده بودند، به اتفاق آرا با انتخاب فرد مک گریف، بازیکن پایه اول تنبل، موافقت کردند، در حالی که بری باندز و راجر کلمنس، دو تن از موفق ترین بازیکنان تاریخ بیسبال را رد کردند. تقریباً به دلیل ارتباط آنها با داروهای افزایش دهنده عملکرد است.

انتخاب مک گریف ممکن است برای کسانی خوشایند نباشد که معتقدند تالار مشاهیر تنها مکانی برای بهترین هاست. اما با 493 ران خانگی و 52.6 برد حرفه ای بالاتر از جایگزینی، مک گریف به بدترین بازیکن پایه اول انتخاب شده تا به حال به کوپرستاون نزدیک نیست.

بسیاری از بازیکنان درجه یک از تالار مشاهیر کنار گذاشته شده اند – و همه آنها به مصرف مواد مخدر مرتبط نبودند. سایر بازیکنان با آمار کمتری انتخاب شده اند. این امر منجر به سردرگمی در مورد آنچه که شغل تالار مشاهیر را تشکیل می دهد، شده است، و همه اینها قبل از اعلام رأی نویسندگان برای کلاس 2023 در ژانویه است که شامل نامزدی به نام کارلوس بلتران است که ممکن است الهام بخش بحث های بیشتری باشد. .

یکی از راه‌های ارزیابی کاندیداها این است که در هر موقعیت، بازیکن برتری که در تالار مشاهیر نیست، با استفاده از بردهای شغلی بالاتر از جایگزینی، همانطور که توسط مرجع بیسبال محاسبه شده است، با بدترین بازیکن تالار مشاهیر مقایسه کنید. به عنوان مثال، در زیر، شکارچی Wally Schang در تالار مشاهیر نیست، اما شکارچی Rick Ferrell است.

(برای هر پست، یک بازیکن باید حداقل 51 درصد از دوران حرفه ای خود را در آنجا گذرانده باشد، به غیر از یک پرتاب کننده امداد، که با 75 درصد واجد شرایط بود. بازیکنانی که عمدتاً برای مشارکت در خارج از زمین انتخاب می شدند، شامل بازیکنانی نمی شدند. لیگ های سیاهپوستان زیرا آمارهای موجود تصویر منصفانه ای از ارزش کل آنها را نشان نمی دهد.)

شکارچی

جنگ شغلی: 47.9، که بهتر از هشت تا از 18 تالار مشاهیر است
کمترین جنگ در میان شکارچیان تالار مشاهیر: ریک فرل، 30.8

شاید انتظار داشته باشید که نام تورمن مانسون را در اینجا ببینید، اما Schang برتری باریکی نسبت به Gene Tenace (46.8 WAR) و Munson (46.1) دارد. در 19 فصل پخش شده در پنج فرنچایز از سال 1913 تا 1931، Schang به 0.284 با درصد اولیه 0.393 رسید. او قدرت چندانی نداشت، اما او یک شکار دفاعی خوب به حساب می آمد و چهار سری مسابقات جهانی را به دست آورد. او پنج بار در رای نویسندگان ظاهر شد اما در سال 1960 با کسب 11 رای به اوج خود رسید.

در 18 فصل، فرل میانگین ضربه زدن (0.281) و درصد روی پایه (0.378) را نسبت به Schang داشت، اما او شهرت خوبی به عنوان یک شکار دفاعی داشت و به دلیل دوامش مورد تحسین قرار گرفت. فرل هرگز حتی یک درصد رای یک نویسنده را به دست نیاورد، اما در سال 1984 توسط کمیته کهنه سربازان انتخاب شد.

پایگاه اول

Career War: 71.9، که بهتر از 13 از 19 تالار مشاهیر است
کمترین جنگ در میان افراد پایه اول تالار مشاهیر: جورج کلی، 25.6

در حالی که پالمیرو هرگز یک بازیکن برتر نبود، راه خود را به 3020 ضربه و 569 هومر رساند و او را به یکی از تنها هفت بازیکن در باشگاه 3000-500 تبدیل کرد. اما کار او پس از آن که یک عملکرد سختگیرانه را در مقابل کمیته کنگره دنبال کرد، که در آن انگشت خود را تکان داد و باعث شرمساری مصرف کنندگان استروئید شد، با مثبت شدن تست استروئید آنابولیک استانوزولول، پنج ماه بعد، به پایان رسید. او چهار سال در رای نویسندگان دوام آورد و به اوج 12.6 درصد آرا رسید و کمتر از چهار رای از کمیته روز یکشنبه به دست آورد.

کلی بازیکن خوب بود، دو سری مسابقات جهانی را با نیویورک جاینت برد و یک بار در مسابقات خانگی لیگ را رهبری کرد. انتخاب او توسط کمیته کهنه سربازان معمولاً به رای دادن هم تیمی های سابقش نسبت داده می شود.

پایگاه دوم

Career War: 75.1 که بهتر از 13 از 19 تالار مشاهیر است
کمترین جنگ در میان نفرات پایه دوم تالار مشاهیر: بیل مازروسکی، 36.5

لو شیرین همه چیز را به خوبی انجام داد. او 2369 ضربه و 244 هوم ران به دست آورد، درصد حرفه ای 0.363 روی پایه داشت و در طول 19 فصل خود دفاع فوق العاده ای انجام داد. محرومیت او به احتمال زیاد نتیجه ارزش او از مکان های مختلف است، که هیچ چیز خاصی را برجسته نمی کند. او پس از یک سال از رای نویسندگان خارج شد زیرا تنها در 15 رای از 515 رای آورده شده بود.

مازروسکی نتوانست شمع ویتاکر را در حالت تهاجمی نگه دارد. اما او یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌ها را در تاریخ لیگ‌های بزرگ به ارمغان آورد، زمانی که در سال 1960 قهرمان مسابقات جهانی پیتسبورگ دزدان دریایی قهرمانی تکان‌دهنده‌ای به پیتسبورگ دزدان دریایی داد و این به همراه شهرت دفاعی قوی‌اش، برای کمیته کهنه سربازان در سال 2001 کافی بود.

توقف کوتاه

Career War: 117.6 که بهتر از 21 از 22 Hall of Famers است
کمترین جنگ در میان افراد کوتاه تالار مشاهیر: فیل ریزوتو، 42.2

رودریگز سه بار برنده جایزه ارزشمندترین بازیکن AL شد و کار خود را با 3115 ضربه، 696 هوم ران، 2086 RBI، 329 بیس دزدیده شده و یک حلقه از سری جهانی به پایان رساند. او بازیکن کوتاه دفاعی فوق العاده ای بود که تبدیل به یک بازیکن پایه سوم عالی شد. همه اینها با استفاده از استروئید او برای رای دهندگان خراب شد. میزان مصرف او هرگز مشخص نخواهد شد، اما او اعتراف کرده است که از سال 2001 تا 2003 در تیم تگزاس رنجرز از مواد مخدر استفاده کرده است و پس از تحقیقات MLB که استفاده بیشتری را نشان داد، برای کل فصل 2014 تعلیق شد. او در اولین سال حضورش در رای نویسندگان 34.3 درصد آرا را به دست آورد.

ریزوتو یک ضربه زن حرفه ای 0.273 بود که قدرت چندانی نداشت، اما دفاع خوبی بازی می کرد، مورد علاقه تمام دنیای بیسبال بود و به عنوان یکی از چهره های یک سلسله ماندگار یانکی ها، هفت عنوان قهرمانی سری جهانی را به دست آورد که برای کهنه سربازان کافی بود. کمیته در سال 1994.

پایگاه سوم

Career WAR: 70.1 که بهتر از 6 تا از 13 تالار مشاهیر است
کمترین جنگ در میان نفرات پایه سوم تالار مشاهیر: فردی لیندستروم، 28.3

نوشتن 2077 ضربه و 316 ضربه خانگی به عنوان یک بازی کناری در حرفه یک بازیکن سخت است، اما با رولن داستان همیشه دفاع او بود. او که 6 فوت و 4 اینچ ایستاده بود و وزنش 245 پوند بود، شبیه یک پایه اول هولناک به نظر می رسید، اما در سمت راست زمین زمین مانند یک ایستگاه کوتاه گشت می زد، که منجر به 8 جایزه دستکش طلا و 21.2 برد دفاعی بالاتر از جایگزین شد. او در رای گیری نویسندگان سال گذشته – پنجمین سال حضور او در انتخابات – بر اساس 63.2 درصد آرا انتخاب شد و شانس مناسبی برای انتخابات در ماه آینده دارد.

اگر رولن انتخاب می شد، رتبه اول این لیست به گرایگ نتلز، یکی از بزرگان قدیمی یانکی ها می رسید، که 68 جنگ در 22 فصل داشت.

لیندستروم در اوایل دوران حرفه‌ای خود بازیکن فوق‌العاده‌ای بود و بسیاری از همتایانش او را یکی از بهترین‌هایی می‌دانستند که تا به حال در این بازی بازی کرده‌اند، اما مصدومیت باعث شد که دوران حرفه‌ای او انتظارات را برآورده نکند. آخرین سال برجسته او زمانی بود که 24 سال داشت.

میدان چپ

Career War: 162.8 که بهتر از 21 از 21 تالار مشاهیر است
کمترین جنگ بین بازیکنان تالار مشاهیر چپ: چیک هفی، 31.2

باندز که رکورددار حرفه ای لیگ بیسبال در مسابقات خانگی (762) و پیاده روی (2558) است، هفت جایزه MVP را به دست آورد، با 73 رکورد یک فصل خانگی را در اختیار دارد، 514 بیس را به سرقت برده و در بیشتر 22 بازی خود یک فیلدگر بالاتر از حد متوسط ​​بود. فصل ها. از نظر استعداد، بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ بیسبال می‌دانند، اما ارتباط او با داروهای تقویت‌کننده عملکرد، به‌ویژه در اوج گرفتن او به عنوان یک مهاجم در اواخر دوران حرفه‌ای‌اش، او را از تالار مشاهیر دور نگه داشته است. در 10 سال در رای نویسندگان، او به طور پیوسته پیشرفت کرد و سال گذشته به اوج 66 درصد رسید، اما در رای گیری کمیته روز یکشنبه در کمتر از چهار برگه رای نامگذاری شد.

هفی یک عنوان ضربتی و دو سری مسابقات جهانی را به دست آورد، اما به طور کلی در میان کم سزاوارترین تالار مشاهیر به حساب می آید. شکاف بین او و باندز آنقدر زیاد است که می‌توانید جنگ حرفه‌ای تد ویلیامز را به جنگ حرفه‌ای هافی اضافه کنید و همچنان 9.6 کمتر از باندز خواهید بود.

میدان مرکزی

Career War: 70.1 که بهتر از 11 از 17 تالار مشاهیر است
کمترین جنگ در میان بازیکنان مرکز تالار مشاهیر: لوید وانر، 29.6

بلتران که امسال برای اولین بار در رای گیری ظاهر شد، با 435 ران خانگی، 312 بیس دزدیده شده، 2725 ضربه و 0.837 کار حرفه ای در پایه به اضافه درصد شلختگی، بازیکن خوبی بود. شاید شهرت دفاعی او بیش از حد باشد، زیرا آمارهای پیشرفته نشان می دهد که او در نیمه دوم دوران حرفه ای خود بازیکن ضعیفی بود، اما در دوران اوج خود می توانست همه چیز را انجام دهد. جایگاه او برای رأی دهندگان ممکن است به دلیل نقش اصلی او در طرح پیچیده سرقت علائم هیوستون آستروس در سال 2017 آسیب دیده باشد.

اگر بلتران در ماه آینده انتخاب می‌شد، رتبه اول این فهرست به کنی لوفتون می‌رسید، بازیکن سریع چند تیم، که دارای 68.4 WAR بود.

وانر برای دوران حرفه ای خود 0.316 را به دست آورد و 2459 بازدید را به دست آورد، اما همه نشانه ها حاکی از آن است که او یک بازیکن خارج از حد متوسط ​​بود، کار زیادی به عنوان دونده پایه نداشت و در میان کم موفقیت ترین هال افمرز است. انتخاب او به دلیل ارتباط او با برادرش پل، که بازیکنی به مراتب بهتر و شایسته تر بود، توسط برخی نسبت داده می شود.

فیلد راست

Career War: 67.2، که بهتر از 14 از 24 تالار مشاهیر است
کمترین جنگ در میان بازیکنان راست تالار مشاهیر: تامی مک کارتی، 16.2

به دلیل تورم دوران استروئیدها، تعیین اعداد اوانز دشوار است، اما او به 385 هوم ران دست یافت، که 332 مورد آن بین سال های 1976 و 1989 بود که پنجمین رتبه در رشته های اصلی در آن دوره بود. او که شاید در دوره خود به دلیل درصد قوی 0.370 مورد قدردانی قرار نگرفت، برنده هشت جایزه دستکش طلا شد و در بوستون محبوب شد. او تنها سه سال در رای نویسندگان دوام آورد و زمانی که در سال 1999 تنها 18 رای به دست آورد، از آستانه 5 درصد برای ماندن در انتخابات پایین آمد.

مک کارتی، بازیکن قرن 19 برای چندین تیم، به پیشروی بازی ضربه و دویدن کمک کرد و با 468 پایگاه دزدیده شده اعتبار دارد، اما انتخاب او توسط کمیته کهنه سربازان در سال 1946 به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین اشتباهات تالار مشاهیر در نظر گرفته می شود.

ضربه زن تعیین شده

Career WAR: 28.5 که بهتر از هیچ تالار مشاهیر نیست
کمترین جنگ در میان هکرهای تعیین شده تالار مشاهیر: هارولد بینز، 38.8

بیلور سه فصل 30 هومر داشت، یک جایزه ارزشمندترین بازیکن را به دست آورد، یک بار در RBI رهبری تیم های اصلی را بر عهده داشت و در سال 1976 52 پایگاه را به سرقت برد. اما او یک بار آل استار بود، هرگز حتی 4 جنگ در یک فصل نداشت. خوب، نه عالی، در بیشتر 19 فصل او. او دو سال در رای نویسندگان دوام آورد اما هرگز بیش از 2.6 درصد آرا را به دست نیاورد.

هر چهار مهاجم تعیین شده در تالار مشاهیر (فرانک توماس، ادگار مارتینز، دیوید اورتیز و هارولد بینز) جنگ بیشتری نسبت به بیلور دارند. تعداد کمی استدلال می کنند که بیلور باید به آنها بپیوندد، و بسیاری پیشنهاد کرده اند که به دلیل انتخاب بحث برانگیز Baines توسط کمیته عصر بازی امروز در سال 2019، یک DH بیش از حد در سالن وجود دارد.

شروع پارچ

Career War: 138.7 که بهتر از 72 از 74 تالار مشاهیر است
کمترین جنگ در میان بازیکنان شروع کننده تالار مشاهیر: روب مارکوارت، 34.7

تنها پرتاب کننده های تاریخ بیسبال با جنگ بیشتر از کلمنس سی یانگ (165.6) و والتر جانسون (152.3) هستند. 354 برد و 4672 ضربه زدن کلمنس به ویژه برای دوران او چشم نواز است و هفت جایزه Cy Young او به این نقطه رسید. او در سال 1986 برنده جایزه MVP شد، دو بار در یک بازی 20 ضربه زد، دو حلقه در سری جهانی برد و 11 بار آل استار شد. ارتباط او با داروهای تقویت‌کننده عملکرد باعث شد که پس از حداکثر 10 بار از رای نویسندگان خارج شود و اوج او در آخرین سال زندگی‌اش بود که در 65.2 درصد از آرا نام‌گذاری شد. او کمتر از چهار رای از کمیته روز یکشنبه به دست آورد.

مارکوارد یک بار پیروزی (26 در سال 1912) و یک بار شکست (18 در سال 1918) NL را رهبری کرد، در سال 1916 یک دوره زمانی قوی 1.58 داشت و … همین. نویسندگان هرگز بیش از 13.9 درصد آرا را به او ندادند، اما او در سال 1971 توسط کمیته جانبازان معرفی شد.

تسکین دهنده

Career WAR: 35.0 که بهتر از پنج تالار از 9 تالار مشاهیر است
کمترین جنگ در میان تسکین دهندگان تالار مشاهیر: بروس ساتر، 24.5

گوردون مانند یک نسخه کوچکتر از دنیس اکرسلی، برای چندین فصل قبل از تبدیل شدن به یک تسکین دهنده خوب، شروع کننده خوبی بود. او یک فصل 17 برد و همچنین یک فصل 46 سیو داشت و یکی از تنها پنج بازیکن با 130 برد یا بیشتر و 150 سیو یا بیشتر است. گوردون علیرغم داشتن 7.2 جنگ حرفه ای بیشتر از بیلی واگنر، در سال 2015 تنها دو رای به دست آورد. واگنر که 422 بازی را نجات داد، سال گذشته در هفتمین حضورش در رای گیری از آستانه 50 درصد عبور کرد و هنوز هم ادامه دارد. شانس مناسبی برای ورود به سه رای دیگر وجود دارد.

ساتر که در ماه اکتبر درگذشت، پنج بار هدایت لیگ را بر عهده داشت و به نوعی پیشگام برای نزدیکان مدرن بود، که به توضیح انتخاب او علیرغم آمار متوسط ​​حرفه ای او در 12 فصل کمک می کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم