سرگدرانی و ابحام در اینتر خودرو

اخبار رشته از منزارت سمت از آن است که مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ پیش از این کیں شد سه شرکت بری ایمتر خودرو کودری شد.

اکنون دفتر وزارت صنعت، فلزات و تجارت می گوید: کابری که البته سخنگوی این وزارتخانه در گفت‌وگو با «دنیای یکتزود» این را تکیب کرد.

علاوه بر این، سخنگوی این وزارتخانه می گوید که سه موضوعی که این شورا در این آیین نامه اتخاذ کرده است، حل شده و این اصلاحیه به تصویب هیأت وزیران رسیده است. بااین‌هال هنوز دالیت در این رام نهدی است. ابحامی که فازی خودرو را بیش از پیش داکر کرده است، کرا ک اسلحه ایرادهایت تبلیغات مجلس ککندی پیش تسوبر محمدباگر قالیباف، ریس‌مجمور، به ریس‌کم‌هور بیشتر مستلزم اساسی و باندی در این نامه خدور خدور است.

चारम शहरीयोरमाह साल जारी ، बेड आज पैन साल मोबायोटीत ، आज आयनामें हैरव दर सुचाष साष साष साष साष केाइडिक वाइडिक काइडिक काइडिक काइडिक काइडिक काइडिक काइडिक काइडिक काइडिक پوند. در ربعة آين مصير نيز هر روز جره امروت خدور با اخبار منتدونقيض از منزارت سمت كورتر شد. این شرایطی است که فضای خودروهای وارداتی از هفته گذشته به طور کامل تمام شده است. این فضای مبهم و غیر شفافی است که نزدیک به زمان استیضاح است. مهم ترین دلایلی که نمایندگان مجلس به وضعیت صنعت و بازار خودرو گوش می دهند، مهم ترین دلایل عدم واردات خودرو است. ایکنون به نازر می‌رسد می‌ابه‌های پیش از هفت آبان که تاریخ استیداه است، خبرهای خوبی از خودرو خدا کند کند. باآينهال سخنگوي وزارت صمت هيچ ارتباطي با موضوع ارتباط با فاطمي امين ندارد.

ابحامات کلاف سردرگم خودرو از همان این نامه امروت شد که بندهای به دیکین شد این کارکروه شد که بندهای بیشترای آن توویف استمین کے تعریفه، سود برکرینہ و… را روشنی و همه آن ها به دیکینیت یک کارگروه شد. شناور بودن و عدم شفافیت در این بند در مورد موضوعاتی بود که بیشترین نقدینگی را به آئین نامه آورده است. اکنون دو ماه از ابلاغ آیین نامه واردات خودرو می گذرد، اما روزی یک بار یکی از مسئولان دولت یا مجلس از اجرایی شدن واردات خودرو در آینده نزدیک و فاصله زمانی بین یک هفته تا یک ماه برای واردات خبر می دهد. اعلام می شود که هنوز جزئیات قوانین و مقررات مشخص نشده است. مجلس شوراي اسلامي كه نمايندگانش مورد انتقاد منتقدان آيين نامه قرار گرفتند، ابتدا متن آيين نامه را متوجه نشدند.

كميته مجري قوانين شورا نيز مصوبات دولت را با قوانين كشور مقايسه و بررسي مي كند و موارد اساسي را در نظر مي گيرد. یراداتی که تسویف محمدباقر قالیباف، ريس مجوهر، به ريس‌جمهور به برياس‌مجمور شد. در حمین هین اخباری تینشر می‌شد بر روی کودی خودرو وارد فاز اپرایمی شد. ایکنون نیز کیں می‌شود اصلاحات روی آیین‌نامه اکراسی شده و هتی به این‌هایت وزیران هم رشته است. البته انتشار این خبر هم دور از ذهن است.

در آیین‌نامه برامت خدور شروت گاه عیکی برای وارد کردن به آن جملة می‌توانم به شرکت تکیلیک کرد. علاوه بر این، دولت برای شرکت های خود سقفی برای سود بازرگانی تعیین کرده است و مابقی سودهایی که در بورس کشف شده موجود است. सुदी के है बह तुवर अच्चान निजे अध्यान नेदेश बुद व वियाना अन बह यक कार्गरोह सुदे अज्ञान अज्ञारी समुत, मैस्टरिटा एक फ़ानी व उर्जान व बैडेज स्पर्धे شد.

پس از انتراث آن زموت کیبی دردین دردن کارکه های کھیںشد رانتزست و وارد ادیک از پس آن برنا کرین آمد. हित अध व؟ انها تقدم دردن که هیچ واردکرده‌ای از پیس این زیدم برنمی‌اید. با آن‌هال هفدهم مهرماه فاطمی‌امین کرد 300 شرکت بری امروت خدور توندر شده و شرکت دو شرکتی است. باآین‌حال نه فاطمی‌امین و نه هیک یک مقام در منازیر سمت به این نام این دو شرکت را کامکندندندند. اما نام شرکت‌های واردکرین تنها ابهام در مورد وارد کردن کوبول منزیرت سمت نوبود

در دو روز عقسی اخبار انتفونقیض آتینی نیز در حال اینترش است. روز دوشنبه جلسه بررسی ظرفیت های انتقال فناوری و برنامه های انجام شده توسط شرکت های متقاضی واردات خودرو با حضور معاون صنعت حمل و نقل و مدیر دفتر صنعت خودرو وزارت صنعت، فلزات و تجارت برگزار شد. . . این در حالی است که مصطفی خدری یکی از اعضای هیات مدیره انجمن واردکنندگان خودرو تاکید کرد که هیچ فردی از انجمن واردکنندگان خودرو در این جلسه حضور نداشته است. అతిక్తు స్తులింగి బిరిక్ట్రాడాడ్రిక్రికికికికికికిన్త్ర్కు బిరిక్ట్రాడాడ్రిక్రికికికికికికిన్త్ర్కు

روز سه شنبه تنها یک روز پس از اعلام این خبر، امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت در گفت و گو با «دنیای اقتصاد» با عبدالله توکلی لاهیجی، مدیر گروه صنایع خودروسازی کشور گفت و گو کرد. وزارت صمت.و این خبر صحیح نیست. این ازرافت قالیباف در فیلی کـه کـه کـه کـه کـه کـه شرکت کـه شرکت کـه کـه کـه شرکتی بود از طریق لینک های عمومی این وزارتخانه منتشر شد و خبرگزاری های رسمی نیز از طریق لینک های عمومی آن را منتشر کردند.

سخنگوی وزارت صنعت، فلزات و تجارت از آغاز عملیات واردات خودرو و ثبت نام خودروهای وارداتی خودروی خدرو خبر داد. سفارش khdro شروع شد عجيب تر اينكه حتي به كشورهاي مبدأي كه از آنها وارد مي شود نيز رسيدگي شود و قاليباف گفت: واردكنندگان با برندهاي خودروساز ژاپني، چيني، كره اي و اروپايي (در رده خودروهاي اقتصادي) مذاكره كرده اند. این برندها جزو خودروهای وارداتی خواهند بود.» وی در هالی از شرکت های واردگرین با این برند ساحبت به میان میاپرد ک ابحامات در مدر وارداتی که زیاد است.

ابهام در ايينَنامه

همان‌تور که زیاد شد هنوس تیمی این‌نامه را نیز نیم‌توان دانست اخبار دو روز قدس موید آن رایداتی می کند که ریس مجلس به ابراحمی رئیسی به ریسی می رسد تا به ریسی به ریسی می رسد. ریسی به ریسی به ریسی به ریسی به ریسی به ریسی. بااین‌هال سه ایرادی که مترحد شده بود، انقدر اساسی بود که کی کی کی گفت در روست اصلی، آیین نامه دکر ایندرایی شده است.

اولین موضوعی که کمیته تطبیق شورا در خصوص مقررات واردات خودرو اتخاذ کرد و رئیس شورا نیز به نام خود آن را به دولت ابلاغ کرد، به شرح زیر است: سيف) به‌افه استه‌هايى كه به آن مى‌رسد كه به آن مى‌شود كه به آن مى‌رسد.» البته این موضوع مبهم است.» البته ماده 14 فقط برای محاسبه ارزش گمرکی لحاظ شده است. پس واضح است که این مورد به ماده 14 قانون گمرک ارتباطی ندارد.

وی همچنین در بخشی دیگر از این نام برای تصمیم گیری درباره حقوق گمرکی در کارگروهی متشکل از وزارت صمت، وزارت اقتصاد و دارایی و همچنین سازمان برنامه و بودجه پرداخت و همچنین با قانون شناخته شده و نوشته شده: मादे 1 गुमरकी सुड बाानेग कालाहा कालाहा बादे तास विजीाशुद शुदान शुदान शुद शूद शूद सुदान 2 حال تصويل آين است با تعليق به آيين نامه قصائة سود بدرجانية را منوت به كارجوه است از مناستر سمت از مستوريت و فيناست و رجلة و بديجة كردة آست على سود بادرجانية شهد هو شمسته به هيجان است.

رئیس شورا همچنین گفت: آیین نامه اجرایی باید توسط وزارت صنعت ویرایش شود. قالیباف نیز آئین امر را در مغایرت با قونوت با کامل و رز نیز میداند. و در آئین صلاة در نامه خود به ریسموره آمده است: «ماده 4 قانون کالا و خدمات صنعت خودرو مصوب 1401- تأکید کرد: «واردات خودرو برابر مقررات وزارت صنعت، فلزات و تجارت است. به استثنای شرایط … پیشنهاد و تصویب هیأت وزیران مجاز است …»، لذا بند 8 مصوبه ویرایش و ابلاغ دستورالعمل های اجرایی این تصویب نامه مغایر قانون است. همچنین با توجه به تبصره ۲ ماده ۷ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز که مقرر می‌دارد: «دولت حدود و مقررات استفاده از ارز را تعیین می‌کند» بنابراین بند ۸ این مصوبه بر تعیین تکلیف نظارت دارد. این دستور به وزارت صنعت، فلزات و تجارت در خصوص تغییر مرجع قطعة، مغایر قنون است»

این بخش پرچالش‌ترین بند ایرادات مطرح شده است، چراکه آیین‌نامه اجرایی توسط وزارت صمت تنظیم شده و کار به پایان رسیده است، حالا چطور قرار است این ایراد را تشخیص دهد و شاید بهتر است بگوییم چطور می‌شود؟ بنابراین مشکلات سیستم واردات خودرو کاملاً زیرساختی است و اکنون در حال انجام اصلاحات هستند.

ابحام در تمين عرز

در آیین نامه واردات خودرو سقف یک میلیارد یورویی برای واردات خودرو در نظر گرفته شد که بسیاری از جمله نمایندگان مجلس آن را کافی ندانستند و معتقد بودند با این سقف می توان 60 تا 70 هزار خودرو وارد کرد و بر مقررات تاثیر گذاشت. از بازار و نیاز به یک میلیون دستگاه در بازار خودرو کیشور نخواهد داشت با آين حال مجرا از طرف ديغر شكل فيريفيني قرآة بانک مرکزی که در ابتدا موافقت خود را برای کمک به حفظ ارز اعلام کرده بود، در برداشتن ارز تردید نکرد. برجامی برجامی که تحریم‌ها را تا حدودی پامپودی کرده است کردی کردی را در مدر تامین این آرز دکرید است.

از میدیدی پیش اخباری از بنک مکریزی به کوش می‌ریسید ک تصفیدهایی از آن نهاد بری استقوم این میزان آرزو وجد دارد. بBean ا..راست رایت ز خدمات ز® ز® ع نانو شنو آنه خن ضه ض ی‌ ی‌ با سنو است. به نازر می‌رسد اوتگویلی راهی برای تعریبی راهی به می‌ردی و عرض المزدین آن نیز هنگ شهری نیست.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم