سفر سقط جنین بین ایالتی در حال حاضر بخشی از سیستم را تحت فشار قرار داده است

در برخی از ایالت ها، این سویه در کلینیک های خاص نزدیک ایالت های دارای ممنوعیت متمرکز شده است. اکثر کلینیک های ایلینوی هنوز شاهد افزایش زمان انتظار نبوده اند. اما دکتر ارین کینگ، مدیر اجرایی کلینیک هوپ برای زنان در نزدیکی مرز میسوری، گفت زمان انتظار در آنجا بلافاصله پس از سرنگونی رو به حدود سه هفته – از یک یا دو روز – افزایش یافت. و کلینیک مجبور شده است بیماران را دور بزند.

او گفت: “دراز مدت، همه ما نمی توانیم هر هفته 12 یا 13 ساعت در روز کار کنیم.” “همه ما واقعا خسته ایم. ما در حال تلاش برای اضافه کردن کارکنان جدید هستیم و سعی می‌کنیم به این نکته توجه داشته باشیم که این مدت طولانی است – حداقل سال‌ها.

شعبه Planned Parenthood که کلینیک‌های سقط جنین را در نبراسکا، آیووا و مینه‌سوتا اداره می‌کند، انتظار دارد که با اجرایی شدن ممنوعیت‌های دیگر، 25 درصد افزایش در بیماران داشته باشد، اما تا کنون زمان انتظار برای سقط جنین مانند قبل از سرنگونی Roe است: حدود سه هفته.

در ایالت هایی مانند این، زمان انتظار همیشه طولانی تر از سایر نقاط کشور بوده است، زیرا بسیاری از پزشکان به صورت پاره وقت کار می کنند و برخی از ایالت های دیگر پرواز می کنند. هنگامی که پزشک در مرکز والدین برنامه ریزی شده در لینکلن، نب، در ماه ژوئن بازنشسته شد، درمانگاه مجبور شد خدمات را به طور موقت متوقف کند، در حالی که ارائه دهندگان جدید را پیدا کرده و اعتبار آنها را تأیید می کند، درست با افزایش سفر از ایالت های دیگر.

امیلی بیسک، سخنگوی برنامه ریزی شده والدین در منطقه، با اشاره به پرونده دادگاه عالی که منجر به واژگونی رو شد، گفت: «این مشکلی است که قبل از دابز ایجاد شده است. استخدام پزشکان در ایالت های قرمز مانند نبراسکا از نظر تاریخی دشوار است و با عدم اطمینان در مورد آنچه قرار است اتفاق بیفتد، ما فکر می کنیم ممکن است سخت تر باشد.

آدرین مانسانارس، مدیر اجرایی شعبه برنامه ریزی شده والدین در نیومکزیکو، نوادا و کلرادو، گفت که سازمان او برای افزایش تقاضا برنامه ریزی کرده بود، اما هنوز برای پاسخگویی به تقاضا در نیومکزیکو تلاش می کند، و او نگران آینده در کلرادو است. ایالت ها ممنوعیت هایی را اعمال کردند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم