سودان جنوبی: در خطرناک ترین شرایط انسانی به “تلاش های جمعی فوری” نیاز است |

«برای بزرگ کردن یک بچه یک روستا لازم است. به همین ترتیب، مجموعه‌ای از شرکا برای حمایت از افراد آسیب‌دیده از بحران نیاز است.»

ما به تلاش‌های جمعی فوری برای کمک به جمعیت آسیب‌پذیر سودان جنوبی نیاز داریم.»

ستایش انسان دوستان

هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه از امدادگران، جوامع، مقامات محلی و اولین امدادگرانی که به هزاران نفر از مردمی که نیاز شدید بشردوستانه داشتند کمک های نجات بخش ارائه کردند ادای احترام کرد.

او گفت: “من از کارکنان بشردوستانه و همه کسانی که جان خود را به خطر می اندازند برای کاهش رنج و نجات جان دیگران قدردانی می کنم.”

محل کار خطرناک

سودان جنوبی همچنان خشن ترین زمینه برای امدادگران است و پس از آن افغانستان و سوریه قرار دارند.

از آغاز سال، پنج کارگر بشردوستانه در آنجا در حین انجام وظیفه کشته شدند.

در سراسر کشور، امدادگران – عمدتاً کارگران ملی بشردوستانه – تحت تأثیر خشونت مسلحانه، موانع بوروکراتیک و خشونت هدفمند قرار دارند.

از 1 ژانویه تا 30 ژوئیه، 232 حادثه مربوط به محدودیت های دسترسی بشردوستانه گزارش شده است که بیشترین آنها در Jonglei و Central Equatoria (ایالت ها؟)، که 40 درصد از کل حوادث گزارش شده را تشکیل می دهند، گزارش شده است.

امنیت در معرض تهدید

مردم در سراسر کشور، به ویژه زنان و دختران، با خطرات حفاظتی زیادی از جمله خشونت جنسی مرتبط با درگیری و جنسیت، خشونت مسلحانه و آدم ربایی مواجه هستند.

این خطرات حیاتی حفاظتی با حاکمیت قانون و کسری دسترسی به عدالت ترکیب می شوند.

«مصونیت از مجازات عاملی تداوم بخش و محرک درگیری و ناامنی است. نیاز فوری به محاکمه عاملان وجود دارد. ما نیاز به اقدام مشترک، گفت‌وگوی چند بعدی و تعامل برای رسیدگی به این موضوع داریم.» نیانتی.

«همه جناح‌های مسلح باید فوراً هدف قرار دادن غیرنظامیان، پرسنل بشردوستانه و دارایی‌های آنها را متوقف کنند. وی افزود: مصونیت از مجازات باید پایان یابد.

“خستگی ناپذیر” پاسخ می دهد

با ادامه بحران در سودان جنوبی، جامعه بشردوستانه و شرکای خود هر روز برای واکنش، از جمله با ارائه حمایت های غذایی و معیشتی، اقدام می کنند. سلامت، تغذیه و آب پاک؛ خدمات حفاظتی؛ و آموزش اضطراری به میلیون ها زن، کودک و مرد.

خانم خانم گفت: «من می‌خواهم به انسان‌دوستان، به‌ویژه زنان، که خستگی ناپذیر در خط مقدم در سخت‌ترین محیط کار می‌کنند و تلاش می‌کنند تا به هزاران نفر از مردم آسیب‌دیده از بحران دسترسی پیدا کنند، تأکید کنم. نیانتی.

در این روز، ما گرد هم می‌آییم تا از همه پاسخ‌دهندگانی که از مردم نیازمند کمک‌های بشردوستانه حمایت می‌کنند ادای احترام کنیم و باید این کار را هر روز در میان انجام دهیم.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم