صدها کارمند توییتر در حالی که ماسک وفاداری می‌خواهد استعفا دهند

یک جنگ چمن بین ایالات متحده و باهاما می تواند کار را برای رژه طلبکاران بین المللی برای پس گرفتن میلیاردها بدهی به آنها پس از فروپاشی صرافی FTX دشوارتر کند. این کشور جزیره ای کوچک، جایی که دفتر مرکزی FTX در آن قرار دارد، بر این باور است که پس از اینکه کمیسیون اوراق بهادار باهاما کنترل بسیاری از دارایی های دیجیتال آن را در دست گرفت و مشروعیت روند ورشکستگی در ایالات متحده را زیر سوال برد، در مورد چگونگی منحل شدن شرکت دست برتر است.

طناب کشی صلاحیتی پدیدار شد پس از آن که جان جی ری سوم، مدیر عامل جدید FTX که در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در دلاور تلاش می کند تا شرکت را منحل کند، به شدت از مدیریت شرکت انتقاد کرد (که اتفاقاً 1.9 میلیارد دلار از غول های سیلیکون ولی و وال استریت جمع آوری کرد). آقای. ری، که رزومه اش شامل نظارت بر ورشکستگی 23 میلیارد دلاری انرون است، گفت که هرگز «چنین شکست کامل کنترل شرکتی» را ندیده است. نقاط ضعف: مخارج تایید شده توسط ایموجی و میلیاردها دلار ضرر، اما بدون دنباله کاغذ. حسابرسان کجا بودند؟ بازی سرزنش از قبل شروع شده است.

در پرونده ورشکستگی روز پنجشنبه، آقای. ری ناله کرد که مقامات بهمنی در تلاش برای “تضعیف” روند فصل 11 “دسترسی غیرمجاز” به دارایی های FTX به دست آورده اند. او همچنین پیشنهاد کرد که سام بانکمن-فرید، موسس شرکت، که به SBF معروف است، به آنها کمک کند.

SBF روز پنجشنبه (به طور غیرمعمول) ساکت بود. این مرد 30 ساله که توسط وزارت دادگستری و SEC به دلیل وام دادن پول مشتری به واحد تجاری خود، Alameda Research، تحت تحقیق است، از توییتر خارج شد. این سکوت به دنبال مجموعه‌ای از توییت‌ها و مصاحبه‌ای عجیب و غریب با وکس در این هفته صورت گرفت، که در آن SBF به دلیل “بدتر کردن همه چیز” به رگولاتورها حمله کرد و به “حسابداری نامرتب” اعتراف کرد. یک پیشرفت بزرگ: SBF یک تیم حقوقی جدید دارد، سمافور گزارش می دهد که شامل دیوید ویلز است که در دانشکده حقوق استنفورد تدریس می کند. والدین بانکمن-فرید نیز از اساتید دانشگاه استنفورد هستند.

لیست 50 بزرگترین طلبکار FTX برنامه ریزی شده است روز جمعه بیرون بیاید. در همین حال، ترس از سرایت در حال افزایش است. به دنبال افزایش سپرده‌های مشتریان، FTX هفته گذشته بسته شد و SBF استعفا داد، که باعث فروش گسترده دارایی‌های دیجیتال در روزهای اخیر شد. این نوسانات به افرادی مانند جنسیس، یک وام دهنده ارزهای دیجیتال، ضربه زده است، که به گفته وال استریت ژورنال، قبل از تعلیق برداشت، به دنبال وام اضطراری یک میلیارد دلاری بود. و Multicoin، یک صندوق مخاطره‌آمیز ارز دیجیتال که دارای وجوه مرتبط با FTX است، به سرمایه‌گذاران هشدار داد که «بسیاری از شرکت‌های تجاری پس از فروپاشی FTX و Alameda از بین خواهند رفت و تعطیل خواهند شد».


امروز قرار بود زمانی باشد که عموم مردم می توانند شروع به خرید بلیط برای اولین تور تیلور سوئیفت در پنج سال اخیر کنند. اما Ticketmaster روز پنجشنبه فروش را لغو کرد و دلیل آن «تقاضای فوق‌العاده بالای سیستم‌های فروش بلیت و موجودی کافی بلیط باقی‌مانده برای پاسخگویی به این تقاضا نیست».


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم