عربستان سعودی یک شریک استراتژیک در حمایت سازمان ملل از آوارگان فلسطینی در بحبوحه نگرانی از تشدید خشونت است

برای اولین بار از سال 2020، فیلیپ لازارینی کمیسر کل UNRWA به دعوت وزارت امور خارجه در 28 و 29 ژانویه از عربستان سعودی دیدن کرد.

همبستگی دیرینه سعودی با آوارگان فلسطینی در دستور کار مذاکرات وی با ولید الخرجی معاون وزیر امور خارجه و ناظر کل مرکز امداد و کمک های بشردوستانه ملک سلمان، دکتر بود. عبدالله الربیعه.

تشدید اخیر در مورد

دیدار بعدی با رئیس مرکز تحقیقات و مطالعات اسلامی ملک فیصل، شاهزاده ترکی الفیصل، بر شکننده بودن اوضاع در کرانه باختری اشغالی از جمله قدس شرقی و تشدید نگران کننده در هفته گذشته متمرکز شد.

یک حمله تروریستی در خارج از کنیسه اورشلیم در روز جمعه حداقل هفت اسرائیلی کشته و سه نفر مجروح شدند، در حالی که 9 فلسطینی در حمله روز گذشته اسرائیل به شبه نظامیان مظنون در اردوگاه آوارگان کرانه باختری کشته شدند.

«رویدادهای نگران‌کننده‌ای که در کرانه باختری رخ می‌دهد، یادآور آن است ثبات منطقه اغلب به یک نخ آویزان استگفت آقای لازارینی.

ما در UNRWA مشتاق همکاری نزدیک با عربستان سعودی به عنوان یک شریک استراتژیک هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که زندگی پناهندگان، به ویژه کودکان و جوانان، از طریق آموزش، مراقبت های بهداشتی و سایر خدماتی که این آژانس ارائه می دهد، به طور مثبت تغییر می کند.

پشتیبانی از خدمات حیاتی

کمیسر کل مجددا اذعان کرد که چگونه کمک بسیار مورد نیاز عربستان به مبلغ 27 میلیون دلار در پایان سال گذشته به طور مستقیم به بودجه برنامه اصلی آنروا اختصاص یافت و به حفظ خدمات حیاتی به آوارگان فلسطینی کمک کرد.

همه بحث‌ها در طول ماموریت دو روزه او راه‌هایی را برای آژانس سازمان ملل متحد برای همکاری با نهادهای سعودی در زمینه توانمندسازی و اشتغال جوانان بررسی کرد.

آقای. لازارینی بر اهمیت همکاری آنروا با عربستان سعودی به عنوان یک شریک استراتژیک، به ویژه در زمینه هایی مانند توسعه و توانمندسازی جوانان، همچنین ترویج صلح و ثبات منطقه ای.

او گفت: “آموزش و مهارت های امروزی بهترین ابزاری است که جامعه بین المللی می تواند به پناهندگان جوان فلسطینی ارائه دهد.” “با کمک به آنها در ساختن آینده خود، ما همچنین به آنها پیامی ارسال می کنیم که آنها تنها نیستند.”

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial