(عكس) رونالدو گران ترین خانه پرتغال را خرید

کریستیانو رونالدو مشکلات خود را تا حد امکان حل کرد و به تمرینات تیم بازگشت. اما همه کیز هاکایت از آن دارد که در نقل و تشرفات زیترانی ie January 2023 و شیاطین سره را بریک کرد.

به تازگی فوق ستاره پرتغالی گران ترین خانه پرتغال را خریده است و همین موضوع به شایعاتی مبنی بر ادامه فوتبالش در زادگاهش دامن زده است.

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز ملک نامزدشان را در منطقه کاسکای پرتغال خریداری کردند و قیمت این عمارت حدود 11 میلیون دلار اعلام شد اما این ساختمان با هزینه های بازسازی و طراحی جدید به 21 میلیون دلار رسید.

یک خانه مدرن پرتغالی با این قیمت تبدیل به گران ترین خانه پرتغال شده است و در حال حاضر در حال بازسازی است. جورجینا و رونالدو به احتمال زیاد سال 2023 را در ساختمان جدید خود که یکی از معتبرترین مناطق پرتغال است، سپری خواهند کرد.

مشاور املاکی که مسئولیت خرید این ساختمان جدید رونالدو را برعهده داشت برخی از ویژگی های این ویلا را 2720 متر مربع و 3 طبقه ذکر کرد. فضای ساخت آن 544 متر مربع است و همچنین شامل باغ و استخری است که فوق العاده مدرن و طراحی خاصی دارد.

(عكس) رونالدو گران ترین خانه پرتغال را خرید

منبع: اخبار


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم