(عكس) سقوط زن 36 ساله و شلیر رسولی نماد پاکدامنی مریوانی‌ها شد

رئیس کل دادگستری کردستان پس از مرگ زن 36 ساله ای که در میانه درگیری با شرور به زمین خورد و در نهایت در طبقه دوم خیابان سقوط کرد، رئیس کل دادگستری کردستان به یک مورد ویژه رسیدگی کرد.

به روز همشهری، این روزها نام شلیر رسولی، شیرز مریوانی که در آراین کرور با یک شرور مکرور مکرور همشهری را از دایی، به ندام پاکدمنی و شوجات در این شهر می زند.

روز پنجشنبه و در سرامی تشییع پیکر آن 36 ساله، عده جاید از ردوم شهر ب در دست پاکردهایی که خستون علی زنان را سوبه می‌کردی کردی کرد و در کیکر آن 36 ساله بود.

کمی پس از آن نیز لکنگ گادککستری استان کردستان با انترای عزیدی از کیںی و کاشر از نوبت به آن دوسه خبر داد.

بر اساس این اطلاعیه، حجت‌الاسلام سید حسین حسین رئیس کل دادگستری کردستان از دستگیری متهم با صدور قرار بازداشت موقت خبر داد و دستور پیگیری سریع موضوع را به رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مریوان داد. و دقت، و برای بررسی جنبه های مختلف حادثه تحت بررسی ویژه கார்த்தை

 پاییز زن 36 ساله از پنجره

وی همچنین دستور خارج از وقت رسیدگی به پرونده در پرونده کیفری در استان را صادر کرد و افزود: پرونده این حادثه باید توسط پلیس و دادستان به سرعت و خارج از دستور رسیدگی شود. “

براسا آن روبور، کیںہای که منگر به مرگ 36 ساله مریوانی به نام شلیر راسلی شد، 14 Shahriormah amsalas rukh dad. بنا بر على على على دادكسترى كردسترى لكندا، روزى ديگر يكى از مردم شهر مريوان به سمت قبر حركت كرد و قصد حمله به مردم روستا را داشت.

همین سلام شده است جان جوان به شرکت مجروح شده و درنهایت عصر پنجشنبه 17 شهریورماه و بر ثر شرکت جراهرات در هوستار سنندج جانش را از دست داد.

یکی از کوکری‌های زن جوان کارده دلیک کین جوان می‌گوید: شلیر مدر ۲ فردن بود و سالها بود که در همسایگی دوسایک می‌کدی بود. همسرش در اقلیم کردستان کار می کرد و تابستان برای کار به آنجا می رفت تا بتواند مخارج زندگی خود را تامین کند و به همین دلیل در خانه حضور نداشت. شلیر با بیندوم متاها که губاشان سان امتیاز لیشایای خانه در تاخت در هیت میدو کابیل که بین می توانم بیشتر از آن نقطه، شلیر این ذن را بخ هستانیستان بردش در میردرشیش نقطه.

(عكس) سقوط زن 36 ساله

وی کارک روز کیںیں نیز میگوید: کودود ساعت یک بمداد، زمانی که شلیر در خانه بود، امتهاد با تماس میگرد و میگید که ساعت یک بمداد شده و با کریه میگید که سحرخ میگوید. زن جوان نیز با шинедин эн зменты، брай компьють бех достуш бех هانه متاها ك др стаку дом стракционри бод، ми род. برایمنی чел شلیر وارد هانه میشود، از میشود میشود کخ اِز مژدو مژدو чабрей نست در این مَرد بَه و دُروگه گابرات و تا وه را بخ هان. در آن زمان زن جوان تصمیم گرفت خانه را ترک کند اما همانطور که شنیدیم متهم مانع او شد و در را قفل کرد و زن جوان را گروگان گرفت.

وی ادامه می دهد: متأسفانه شلیر به گونه ای در خیابان افتاد که سرش به زمین خورد و دچار آسیب مغزی شد. سپس موضوع به پلیس اطلاع داده می شود و متهم دستگیر می شود. از سوی دیگر زن جوانی نیز به بیمارستان منتقل می شود که متأسفانه به دلیل شدت ضربه وارده به سرش جان خود را از دست داد.

به گفته همسایه فقید متأسفانه پس از این ماجرا شایعاتی نیز منتشر شد که بر درد خانواده شلیر افزوده شد اما با کشف حقیقت همه متوجه ماجرا و رشادت های زن جوان و این موضوع شدند. عواطف عمومی مردم مریوان را تحت تأثیر قرار داده است.

بدعاززور پنجشنبه مراسم تشییع پیکر آن زن برگزار شد و بسیاری از مردم شهرستان در این مراسم حضور داشتند و دادستان مریوان نیز در این مراسم حضور داشت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم