(عکس) مرگبارترین و وحشتناک ترین مکان تاریخ کره زمین

امروزه مکان های خطرناک زیادی روی زمین وجود دارد، بنابراین آنها را تحت عنوان مکان های خطرناک می شناسیم، اما این نقاط همیشه این گونه نیستند. درست مانند برخی از آرام ترین و آرام ترین نقاط سیاره ما که در گذشته اصلاً آرام نبودند.

به لوگر خبرانلاین به نقل از historyofyesterday، ستودی‌تستودی‌ی تسویرک دیرتوییت مرسی در بلندترین ستیدان درویت مرسی در تستی تستیدین Portsmouth با تفاد کاشف ترین زیمین روی زمین در تول تاریخ نمع شد.

کارشناسان و محققان باستانی نه تنها اطلاعات تاریخی مربوط به دوران باستان، بلکه فسیل‌های شکارچی-گردآورنده‌هایی را که در مناطق خاصی از قاره‌های خاص زندگی می‌کردند، تجزیه و تحلیل و تحلیل خواهند کرد.

همه محققان به گروه Kem Kem جذب شدند. این گروه به طور مشخص در پایه های زمین شناسی تشکیل شده است، یک پی قدیمی تر به نام “دویرا” و یک پایه جوان تر به نام “گاراسبا”. این گروه ها در منطقه «کمتر» در شرق مراکش و همچنین در بخشی از صحرای بزرگ آفریقا متولد شده اند.

این دو گروه نمونه هایی از فسیل هایی هستند که برای دایناسورها بسیار منحصر به فرد هستند که قدمت آن ها به 100 میلیون سال پیش بازمی گردد. جالب ترین نکته در مورد تجزیه و تحلیل این فسیل ها این است که بیشتر آنها دایناسورهای گوشتخوار بودند.

دیدن دایناسورهای مختلف شکارچی در یک زیستگاه بسیار نادر است، زیرا آنها ترجیح می دهند به تنهایی در زیستگاه های کوچکتر زندگی کنند. اما در این منطقه، شکارچیان دیگر طعمه ای به اندازه یا حتی بزرگتر دارند.

مرگبارترین و وحشتناک ترین مکان روی زمین

پانژهای دیناسورهای شیکارچی متفاوت از گروه Kem Kem

این موضوع را می توان با مجموعه ای از پنجه های شگفت انگیزی که دانشمندان باستانی در این منطقه یافته اند مشاهده کرد. چنین پانژه‌هایی نشان می‌دهند که کیشتر دیناسورها/مارمولک‌هایی هستند که در آن جمالة جانواران درنده بودند.

محققان مؤسساتی که در این موضوع به آنها اشاره شده است تعجب می کنند که چند شکارچی در منطقه وجود دارد.

با تحقیقات انجام شده توسط نقشه برداران زمین، فرض بر این است که 100 میلیون سال پیش، این مکان رودخانه های وسیعی داشته که به شکارچیان امکان تغذیه می داد.

کویر

موقعیت جغرافیایی کم کم‌ها و رخنمون‌ها

با این حال، حتی منابع آبی نیز امن نیستند، زیرا فرض بر این است که حتی رودخانه ها پر از کروکودیل ها و شکارچیان (تمساح های فعلی) هستند که اندازه آنها پنج برابر بزرگتر از کروکودیل های واقعی است.

کارشناسان خطرناک ترین شکارچی را تروپود کارچارودونتوزاروس صحرای سینا (Carcharodontosaurus saharicus theropod) می دانند زیرا اندازه عظیم آن تقریباً 14 متر است و وزن احتمالی آن در حدود 15 هزار کیلوگرم است.

یکی دیگر از کینهای شیکرچی خطرناک کین “pterosaur” bod. גר בעברراق גراق ד ד ר ר עב עב ק ק ק קراق ק ב ב א א ק ק פרנד פרנד בגרח בגרח בגרח ב קח קח קח ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז ז داشت پنها ن شدن از این دیناسور شیکرچی امک کیم آست

فقط تصور کنید کوچکترین موجوداتی که در محیط اطراف شما وجود دارند دو برابر شما هستند و 90 درصد این موجودات شکارچیانی هستند که همگی در محیط های بیابانی هستند. این تصویر تقریباً به کارشناسان این نتیجه را می دهد که منطقه KemKem مرگبارترین مکان تاریخ در نظر گرفته می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم