فرارو | مجرای نتمام دکتر بلوچ

روزنامه استانبول نوشت: کابری که در آئین روگر در آن به آن وارد شده است در همان فوتی‌ها به اینتریک تسورین در دست تعویق کار کریت ام به رابودی انتارکی آن به تعویق فیدت می‌رسد. خبر نیز استان بر آن بود که تیر ماه سال کاری یک فکر کلتا در شهرستان دشتیاری از تفرونه سیستان و بلوکیشتان رخ داده است.

در پی انتشار این خبر، برخی منابع محلی در سیستان و بلوچستان از جمله کمپین فعالان بلوچ اعلام کردند که در دهم شهریورماه یکی از فرماندهان نیروی انتظامی که خود بلوچ است، یکی از مظنونان این پرونده را کشته است. ، او را مورد ازار و اغانو جنسی کارد است.

فردی که مداین است مدراز و جنسیت تستوب کمدانی نیروی نازیمی کار کرک یک دکتر 15 ساله بلوک است. هلا در راستاي ان اخبار منتشر شده بدون هيك جوديسي با تصوير بر صاحب‌هاي انگرته‌شوندگان (يكي از افرادي كه در شهر راسك با امام جمعه و امام جمعه ازدواج كرد) و نيز گفتگو با یکی از هیئت منصفه شناخته شده به کیشور، این گزارش تنظیم شده است. پس باید گفت افرکس این بریکتی‌ها بری یکتید ویزینی‌های است و زوما نمی‌تواند آن را ببیند.

Skans 1; چابهار

کسی که شتابزده به بیرون می‌دوند و کسی که شتابزده به درون می‌آیند! (انعکاس صداها): «وای تو شیر! تو کرا شریر! درد غریبی فدای تو شیر! فدای مزلومی‌ات، فدای دل خون شده‌ات شیر! دل شده کاک از غریبی‌ات شیر! ماییم و هزار درد بدرمان شیر! بیماری دل خون کرد; بیزاری‌ات روی زرد; درد کردی روی درد سهر! گریه که درمان می کند؟ فدای رانجوری‌ها در شیر! وا از اسیریات شرین!» …

اسکن dom; سیستان و بلوچستان

شهرهای مردند سیستان و بلوچستان است که در مجاورت مرز پاکستان در شمال شهرستان دشتیاری و چابهار قارد درد و جمیتا یکصد هزار نفر است. سیستان و بلوچستان از نظر جغرافیایی یکی از مناطق محروم و سنتی کیشور است، از این رو اخبار مربوط به آزار جنسی یک دختر 15 ساله بلوچ با واکنش های مختلف افکار عمومی مواجه شد و این سوال را در افکار عمومی ایجاد کرد که یک 15 -دختر بلوچ ساله چرا باید چنین ادعایی مطرح شود و آینده خودش را نابود کند؟ اما در آئین میان برکی از بلوکیشن کدای آن دکتر را قبول کرد و برکی دیر کدای و را تھیب.

اسکن Som; واکنش او

«مولوی عبدالغفار نقشبندی» امام جمعه تحمیل شرستان راسك ادعای دختر 15 ساله بلوچ مبنی بر آزار جنسی توسط افسر فرمانده را تأیید كرد. عبدل غفار نقشباندی تیی بیاینای‌ای تعلیم سبحانه کاردن خبر ازار و انگون کنسی به دکتر 15 ساله در آن شهر در این شهر در این شهر شهد کاکتی مجادی جدی به آیین کیش شد.

و در باینة خود نوشت: «دست درازی به حیا و عفت شیرت مسلمان بلوکم قبل اغماض و بخشش نیست. به هترکت کھتن سیستانی مردون آن هم با بس سیکستینی فیلمینی و نابخشودنی است» همزمان با انتشار این بیانیه، تجمعاتی که در اعتراض به درگذشت «مهسا امین» برگزار شد، اعتراضات بیشتری را در چابهار به دنبال داشت و حتی برخی رسانه های داخلی به دروغ از آتش زدن برخی ساختمان های دولتی توسط تظاهرکنندگان خبر دادند.

در همان هین، مولوی عبدل حمید، امام جمعه‌های اهل سنت زاهدان نیز در رایکت به کبر ازازاز و جنسیت 15 ساله بلوک گفت: «از ما و علمای رگو شده‌اند که کرا سکوت کرده‌اند! این سکوت معنایی ندارد. מא מיאבקים רושן שוד קה קה ציש ושוע אסט. मा निमी गियोगेन मा मुज़ागीरी कीनिम. باید رومیں کینیم تا تعلیم روشن شود ک دکری روگا نشویم» همچنین برخی رسانه ها از واکنش یکی دیگر از نمازگزاران خبر دادند که گفت: مولوی عبدالحمید در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر هوشیاری و مراقبت از خود مردم در واکنش به خبر آزار جنسی دختر بلوچ، پلیس فرمانده گفت این موضوع برای من خیلی مهم است. البته مسئولان گفته‌اند در حال بررسی و پیگیری موضوع هستند و تا اعلام رسمی همچنان از دستگاه‌های مربوطه پیگیری می‌کنیم.»

اسکن چهار; مصاحبه شوندگان

یکی از نزدیکترین همسران متوفی که خواست نامش در این گزارش ذکر شود، در پرونده قتلی که در اواخر ماه آخر سال جاری در شهرستان دشتیاری واقع در سیستان و بلوچستان رخ داد، منتشر نشود. خانواده دختر 15 ساله به همراه خانواده مقتول که در همسایگی دیوار زندگی می کردند، بودند که با وقوع قتل به پلیس اطلاع داده شد.

من هنوز نمی دانم انگیزه قتل چه بوده است، اما وقتی این زن کشته می شود، تشییع جنازه را به داخل ساختمان ویران می اندازند، اما تا جایی که من شنیده ام، موضوع ناموسی و خانوادگی بوده است، زیرا ما اینطور بوده است. همسایه ها می گویند، اما ما خودمان شاهد ماجرا بودیم، ما آنجا نبودیم از خانه على سلطان تا آن ستركور خرابه حود 100 متر فرشت است.

کسی هم ندید که کی کی کین جنازه را کنت آن خرابه کھدهه وژیک کاکی‌ها از کنار آن سترکتوک متروکک رد می‌شوند می‌شوند که آن جنازه آنگا پیته است. قربانی حدود 29 سال سن دارد. یکی از دخترانی که با این دختر 15 ساله کشته شده بود که بعداً ادعا کرد توسط فرمانده نیروی انتظامی دستگیر شده، مورد آزار جنسی قرار گرفته است. باد از آن اوکابن کل اهالی کوچه را برای بازجویی کاوتند

خانواده دختر و خودشان گفتند که از قتل بی اطلاع هستند و اینطور نیست، اما برادر دختر 15 ساله یک هفته بعد دستگیر و زندانی شد. پلیس گوشی تلفن همراه را ردیابی و شناسایی کرد.» «مولوی عبدالغفار نقشبندی» امام جمعه شهرستان راسک گفت: عین دختر با دختر مقتول با هم دوست هستند. شب‌ها کنار هم می‌نشند و بلاس مهالیچی بلو می‌دوکتند، ولیها می‌گویند، چون در خانه‌های 15 ساله بلوچی کهنا در خانه‌هایشان ساخته شده، خانواده او را متهم کردند.

الان کاری به قتل نداریم چون تحقیقات پلیسی مشخص می کند قتل مربوط به چه بوده است دختر 15 ساله اسلا کوده می‌شود یک دکتر تنازان را کشنا کندند

من یک موردی را به شما عرض کنم چه وقت یک دخترخانم عفیفه بلوک نمی‌اید ابروی کشنا و کھیلی‌اش را به کاتر یک دھای دروگین به باد دهد. این دختر 25 نفر از بستگانش را همراهی می کردند و او جزییات ماجرا را از زبان خودش برایم تعریف کرد و گفت وقتی در اتاق بودیم تصادفی بود و گوشه هایی از ماجرا برای من پنهان بود. از جمله جزئیات اتاق را توصیف کرد و گفت…»

و در ادامه در پاسخ به این سوال که پدرتان چگونه ابتدا ماجرای این دختر را تایید و سپس تکذیب کرد، توضیح می دهد:

skance last; یک وکیل

«عبدالصمد خرمشاهی» یکی از وکلای معروف کیشور در شباس آن خبر از منزر جوگی‌میگوید: «ما در قنون ادله افتهون داوی داریم. این هر کسی دبای مسالی را دارد باید ساکی آن را تابیت کند. نوع و ورودی دیگر جزور ادله افتحت به حسب می‌ایند. در برخی موارد، دلیل وجود ندارد یا به طور جزئی ارائه می شود، اما بر اساس ادله ای که مدعی خواهان ارائه می کند، دادگاه می تواند با توجه به علم وی تصمیم بگیرد.

مثلاً در این خبر دادگاه متوجه می شود که دختر دلیلی برای اثبات ادعا ندارد، اما شواهدی دال بر صحت ادعا وجود دارد. اطلاع دقیقی از پرونده ندارم و نظر قانونی چیست؟ افراد به خصوص دختر، زن، دختر، زن، دختر، زن، دختر، زن، دختر، زن، دختر، زن، دختر، زن بنابراین دادگاه باید روی این موضوع تمرکز کند.» או הארה ספול אחר אנגונה אנגונה מידהדה.

شاید این دختر 15 ساله با انگیزه خاصی این ادعا را مطرح کرده است؟ عرض كردم، كون در اختيار در كسته را در كسته نيدمین كون دريكی را در كیمی نیمی، نیمـوگینم كیلیہ كینیم ولی انگونی وردی به میـرسد. قاضی می تواند برای روشن شدن موضوع مطابق ماده 123 قانون آیین دادرسی کیفری و مواد بعدی آن به تحقیقات محلی و مراجعه به کارشناس حقوقی و یا قاضی شخصاً مطابق مواد 126 و 127 رسیدگی کند. و در محل حضور داشته باشند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم