فرارو | ۵ عرضه فیدا شكم

فرارو- چربی به عنوان چربی “فعال” شناخته می شود که در اطراف اندام های حیاتی مانند کبد و روده ذخیره می شود. چربی اضافی در معده، در صورت عدم کنترل، می تواند منجر به مشکلات جدی سلامتی شود.

به لوگر فرارو به نقل از یاهونیوز، به تنهایی یک انبار بری شوک عنریگی نیست. منبع چربی لوزالمعده به قدری فعال است که هورمون ها، پروتئین های التهابی و اسیدهای چرب تولید می کند و آنها را در جریان خون آزاد می کند.

علاوه بر این، پنج علامت رضایت نشان داده شده است که نشان می دهد شکم چاق به شما آسیب می زند:

1-دیابت

دیابت نوع 2 یکی از شایع ترین بیماری های مرتبط با چاقی است. مشخص شده است که افرادی که چربی را در معده خود ذخیره می کنند بیشتر در معرض خطر ابتلا به دیابت و سایر بیماری های مزمن هستند. نتایج تحقیقات نشان می دهد که ترشح چربی از معده در طول شب به میزان قابل توجهی افزایش می یابد، این امکان وجود دارد که مکانیسم اولیه منجر به مقاومت به انسولین یک عامل خطر قوی برای دیابت نوع 2 باشد.

دیابت

بیماری قلبی

بیماری قلبی یکی از کریںہ ترین تعلیم کیں ادلی احشایی است. مطالعاتی که رابطه بین چربی شکمی و پیامدهای قلبی عروقی را مورد بررسی قرار داده اند، تأیید می کنند که چربی شکمی یک خطر آشکار برای سلامتی است.

بیماری قلبی

۳-بیماری کد

محققان هشدار می دهند که بیماری کبد با معده چرب مرتبط است. برای افرادی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند، بهترین درمان برای چاقی است. یک مطالعه برجسته نشان داد که کاهش 10 درصد وزن بدن می تواند چربی کبد را کاهش دهد، التهاب را تسکین دهد و به طور بالقوه بهبود زخم را بهبود بخشد.

۴-فشار خون بالا

نتایج تحقیقات قبلی نشان می دهد که چربی ذخیره شده در معده می تواند با رگ های خونی معده صحبت کند و توضیح دهد که چرا چربی اضافی در معده می تواند منجر به فشار خون بالا شود. تصور می شود که این سیگنال های هورمونی یا مکالمه بین چربی و رگ های خونی بین افراد مبتلا به فشار خون بالا و افراد مبتلا به فشار خون بسیار متفاوت است. برای آن که بشکند کرا آیین بیام پاشر خون را دائین می دهد پیام های را درکی کینم.

پوشر خون بالا

5-افسردجی

نتایج مطالعات نشان می دهد که شکم چاق و افسردگی رابطه قوی با یکدیگر دارند. چربی مرکزی (افزایش نسبت بین کمر و باسن) که معمولاً چربی شکمی نامیده می شود، راه مهمی است که افسردگی در خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و دیابت نقش دارد. علائم افسردگی به وازرائب با صدول فیدا احشایی که نوف فادی برک در در در در است کوده شده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم