“قتل مرداو” در کارولینای جنوبی: چه باید دانست

سلسله حقوقی مرداگ به راندولف مرداگ برمی‌گردد، که قبل از انتخاب شدنش در سال 1920 یک دفتر حقوقی تک نفره را اداره می‌کرد، به‌عنوان اولین دادستان کل منطقه پنج شهرستانی که 3200 مایل مربع را پوشش می‌دهد.

او دو دهه در این سمت خدمت کرد تا اینکه در سانحه قطار کشته شد. سپس پسرش، راندولف مرداگ جونیور، که باستر شناخته می‌شد، نقش پدرش را در دفتر وکالت چهاردهم به عهده گرفت. مرداو جوانتر به مدت 46 سال در این سمت بود و پس از بازنشستگی، پسرش، راندولف مرداگ سوم، که پدر الکس مرداگ بود، انتخاب شد و تا سال 2006 خدمت کرد.

الکس مردا هرگز برای شغل دادستانی کاندید نشد، اما به عنوان دادستان داوطلب خدمت کرد و گاهی اوقات به پدرش در پرونده ها کمک می کرد. روزنامه The Island Packet گزارش داد که او در ماه سپتامبر رسما از آن نقش داوطلب کنار گذاشته شد.

هنگامی که محاکمه در ژانویه آغاز شد، وکلای مدافع آقای. مردا به صحنه های خانوادگی دوستانه ای اشاره کرد که اندکی قبل از قتل با تلفن همراه پل ضبط شده بود. وکلا پیشنهاد کردند که آقای مردا نه می توانست انگیزه داشته باشد – و نه وقت – برای اعدام وحشیانه همسر و پسرش.

دادستان ها استدلال کردند که آقای. امور مالی مردا به قدری زیر ذره بین بود – او متهم به اختلاس میلیون ها دلار است – که او نقشه ای عجیب برای کشتن اعضای خانواده اش به منظور جلب همدردی و تاخیر در تلاش برای وادار کردن او به افشای اطلاعات مالی شخصی خود طراحی کرد.

طی چند روز گذشته، فیلم‌های ضبط شده از سوی مقامات مجری قانون با هیئت منصفه به اشتراک گذاشته شده است، که بیشتر از آنچه در ساعاتی پس از آقای دکتر اتفاق افتاده را نشان می‌دهد. تماس مرداو با 911.

این فیلم نشان داد که آقای مردا، که مودب بود اما گاهی حواسش پرت می شد و به سؤالات بازپرس پاسخ می داد، تی شرت سفیدی پوشیده بود که به نظر خونی نبود. شنیده می‌شد که می‌گفت بدن‌های پسر و همسرش را لمس کرده و به دنبال نبض می‌گشت، و ازدواج «شگفت‌انگیز» با مگی و رابطه خوبی با پل داشت.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial