لغو پروازهای ایالات متحده در روز کریسمس 3100 پرواز برتر

آتلانتا (CNN) – با توجه به اینکه بخش اعظم ایالات متحده هنوز درگیر طوفان زمستانی تقریباً یک هفته ای است، لغو و تأخیر پروازها و سایر چالش های حمل و نقل همچنان در روز کریسمس افزایش یافت.

به گفته وب‌سایت ردیابی پرواز FlightAware، حداقل 3181 پرواز در داخل، یا خارج از ایالات متحده یکشنبه لغو شد. و تأخیر پروازهایی که هنوز قادر به برخاستن هستند تقریباً 6800 بوده است. روز کریسمس به طور سنتی یک روز سبک برای پروازهای مسافری است.

این فرودگاه که بزرگی و تأثیرات گسترده طوفان را نشان می دهد، فرودگاهی در جنوب عمیق و دیگری در غرب بود که در روز کریسمس بیشترین آسیب را دیدند. هارتسفیلد-جکسون آتلانتا بین‌المللی (ATL) – شلوغ‌ترین فرودگاه جهان برای مسافران – روز یکشنبه دومین فرودگاه لغو و تأخیر را تجربه کرد.

خیر 1 بیش از 1000 مایل دورتر در کوه های راکی ​​با دنور اینترنشنال بود. و حتی دورتر از غرب، هری رید اینترنشنال (LAS) در لاس وگاس سومین کنسلی را داشت.

دنور اینترنشنال در طول این رویداد استرس زا حس شوخ طبعی را حفظ می کرد. ارسال یک توییت چیزی که به نظر می رسید یک کارگر فرودگاهی در حال نواختن “جنگل بلز” روی کمانچه است.

با این حال، اثرات طوفان در بخش‌هایی از غرب در حال کاهش است. دمای ساعت 8 بعد از ظهر در دنور بین‌المللی هنوز در 38 درجه فارنهایت (3 درجه سانتی‌گراد) بالای صفر بود.

در غرب نیویورک که به شدت ضربه خورده بود، همه چیز برای طنز بسیار خشن بود.

فرودگاه بین المللی بوفالو نیاگارا (BUF) توییت کرد که تا ساعت 11 صبح به طور کامل بسته می ماند. سه‌شنبه، 27 دسامبر – تمدید تعطیلی که در ابتدا در ساعت 11 صبح دوشنبه به پایان می‌رسید.

به گفته سرویس ملی هواشناسی، دمای BUF در ساعت 10 شب به وقت شرقی 20 درجه فارنهایت (7- درجه سانتیگراد) با سرعت باد 24 مایل در ساعت بود.

یک هفته سخت برای پرواز

یک جفت مسافر می خوابند در حالی که دیگران برای عبور از یک ایست بازرسی امنیتی در فرودگاه بین المللی دنور در روز جمعه صف می کشند.

یک جفت مسافر می خوابند در حالی که دیگران برای عبور از یک ایست بازرسی امنیتی در فرودگاه بین المللی دنور در روز جمعه صف می کشند.

دیوید زالوبوفسکی/AP

ورود این طوفان عظیم برای مسافرانی که شروع به عقب بردن تعداد پروازهای هفته کریسمس به سمت سطوح قبل از همه‌گیری کرده بودند، به موقع نبود.

طبق اعلام FlightAware، در شب کریسمس، در مجموع 3487 پرواز لغو شد. جمعه با 5934 لغو بدترین روز بود، در حالی که پنجشنبه تقریباً 2700 لغو شد.

پیش‌بینی می‌شود که این ابر بلاست هوای زمستانی در دو سوم شرقی کشور به آرامی تا هفته آخر سال کاهش یابد. از ساعت 5 صبح دوشنبه ET، بیش از 1300 لغو پیشگیرانه در داخل، یا خارج از ایالات متحده وجود داشت.

خدمات اتوبوس و قطار

صبح روز یکشنبه، Greyhound آخرین اختلالات سرویس اتوبوس خود را منتشر کرد، که در مسیرهای ورودی و خروجی بوفالو و سیراکوز در نیویورک متمرکز بود.
اگر سوار اتوبوس Greyhound هستید، می توانید برای آخرین اطلاعات اتوبوس خود اینجا را کلیک کنید.
آخرین هشدار خدمات آمتراک روز جمعه منتشر شد. سپس گفته شد که آب و هوای شدید “باعث شده است که آمتراک از هم اکنون تا یکشنبه 25 دسامبر چندین سرویس و لغو خدمات را انجام دهد.”
این شرکت قطار گفت که مشتریان آسیب دیده باید بتوانند قطارهایی را که در زمان‌های مشابه یا در روز دیگری حرکت می‌کنند، سوار شوند. برای دریافت آخرین هشدارهای سرویس Amtrak در مورد تاخیرها یا به @AmtrakAlerts در توییتر می توانید اینجا را کلیک کنید. برای هشدارهای شمال شرقی به @AmtrakNECAlerts بروید.

دانیل وینر-برونر و ربکا ریس از CNN در این گزارش مشارکت داشتند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم