مرد ماهاراشترا همسرش را خفه می‌کند تا بمیرد، سر کار می‌رود. در عصر تسلیم می شود | اخبار ماهاراشترا

پلغار: در یکی دیگر از موارد تکان دهنده، پلیس ماهاراشترا مردی را به اتهام خفه کردن همسرش در منطقه نالاسوپرا در منطقه پالغار و سپس تسلیم شدن به شکلی نمایشی دستگیر کرده است. به گفته پلیس، این رویداد در منطقه نالاسوپرا ولسوالی پلغار رخ داده است که گفته می شود مردی همسرش را کشته و سپس سر کار رفته است. پلیس گفت: مردی صبح روز دوشنبه همسرش را خفه کرد و به سر کار رفت و بعد از ظهر بعد از بازگشت از محل کار، شوهر متهم خود را تسلیم پلیس کرد.

پلیس افزود: «این مرد همسرش را به دلیل شک به شخصیت او کشت. پلیس با به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر گفت که متهم پس از کشتن همسرش سر کار رفت. پلیس گفت: عصر بعد از اینکه از محل کارش پیاده شد، قتل را به پلیس اطلاع داد و تسلیم شد.

فقط سه هفته پیش، پلیس مردی از ویرار در منطقه پالغار ماهاراشترا را به اتهام زدن چاقو به مادرشوهر 60 ساله خود دستگیر کرد.

«متهم با همسر و اعضای خانواده اش رابطه خوبی نداشت و مکرراً با هم دعوا می کرد. روز جمعه در جریان مشاجره شدید در خانه آنها، مادرشوهر این مرد سعی کرد دخترش را از ضرب و شتم او نجات دهد. این مقام انتظامی گفت: در این راه با اسلحه تیز مورد اصابت چاقو قرار گرفت و آسیب جدی دید. این مقام انتظامی گفت: قربانی به سرعت به بیمارستان منتقل شد و در حین انجام اقدامات درمانی جان خود را از دست داد.

ماه گذشته، در حادثه ای مشابه، یک مرد 27 ساله به دلیل کشتن شریک زندگی 35 ساله خود در نالاسوپارای بمبئی و پنهان کردن جسد او در یک جعبه تخت در محل سکونتشان دستگیر شد.

متوفی به نام مگا، 37 ساله که در حرفه پرستاری بود، روز دوشنبه در خانه اجاره‌ای خود در منطقه تولینج پس از اینکه بوی بدی از داخل آن به مشام می‌رسید و همسایه‌ها به پلیس هشدار دادند، جسدش پیدا شد.

جسد پر شده در یک تشک پیدا شد. متهم، شریک زندگی او، بیکار بود و اغلب با هم دعوا می کردند. این مقام افزود که در یکی از این نزاع ها او ظاهرا او را کشته است.

گزارش شده است که متهم در مورد قتل به خواهرش پیام داده و قبل از فرار اثاثیه آپارتمان را فروخته است.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial