نظر | رویکردهای منطقی به مهاجرت

به سردبیر:

پاسخ «در مورد مهاجرت، بایدن باید ترامپ را پشت سر بگذارد» نوشته توماس ال. فریدمن (ستون، 17 مه):

سه تشویق برای آقای بحث شفاف فریدمن درباره موضوع مبهم مهاجرت. تحلیل او با گزاره های زیر که به نظر من بدیهی است، سازگار است:

1) ما حق کنترل افرادی را داریم که وارد کشورمان می شوند و رهبران سیاسی ما مسئولیت دارند تا امنیت مرزها را تضمین کنند.

2) ما مسئولیت اخلاقی داریم که در استقبال از افرادی از سراسر جهان که به دلیل شرایط غیرقابل تحملی که در آن زندگی می کنند به ما مراجعه می کنند تا آنجا که می توانیم سخاوتمند باشیم.

3) تعداد افراد در چنین شرایط غیرقابل تحملی بسیار فراتر از توانایی ما برای جذب همه آنهاست.

4) به همین دلیل، باید محدودیت هایی را برای تعداد افراد نیازمندی که در کشور خود می پذیریم، قائل شویم.

5) محدودیت‌هایی که قرار می‌دهیم باید تعادل معقولی بین نفع شخصی ما و شفقت ما نسبت به کسانی که رنج می‌برند ایجاد کند.

جیمز پی رابینسون
سیاتل

به سردبیر:

پاسخ به “چه کسی وارد می شود؟ راهنمای قوانین مرزی آشفته آمریکا» (مقاله خبری، 17 مه):

پایان عنوان 42 و محدودیت های جدید پناهندگی وضعیت درجه دوم را در ایالات متحده ایجاد می کند.

اگرچه دولت بایدن یک گزینه “آزادی مشروط بشردوستانه” برای پناهجویان از کشورهای منتخب ارائه می دهد، اما این فقط اجازه کار به مدت دو سال است، بدون هیچ راهی برای وضعیت قانونی دائمی. مانند DACA، عدم قطعیت نامحدود ایجاد می کند.

برای دهه ها، ارزش های آمریکایی حول خانواده و جامعه متمرکز شده است. ما باید هدف سیستم مهاجرت خود را برای تقویت جوامع خود در راستای این اصول اصلی بازتعریف کنیم.

من به عنوان یک وکیل مهاجرت و مدیر ارشد برنامه در ائتلاف حقوق مهاجران منطقه پایتخت (CAIR)، با بیش از هزار مهاجر در معرض خطر اخراج کار کرده ام. بر اساس داده های ما، به ازای هر بزرگسال در بازداشت، 1.5 کودک از والدین خود جدا شده اند.

این نرخ های وحشتناک جدایی خانواده است. اما راه‌حل‌هایی مانند قانون انصاف به آزادی ۲۰۲۳ وجود دارد که حق جهانی برای داشتن نمایندگی قانونی را برای افرادی که با اخراج مواجه هستند ایجاد می‌کند.

وکلا پاسخ کاملی نیستند. قانونگذاران باید انصاف و وحدت خانواده را در دنیای جهانی شده ما وضع کنند.

کلی وایت
واشنگتن

به سردبیر:

پاسخ «چگونه بایدن آن را بر سقف بدهی منفجر کرد»، نوشته پل کروگمن (خبرنامه، 16 مه):

با احترام به آقای نترسید. تمام تقصیر عواقب نکول به گردن کوین مک کارتی رئیس مجلس و اعضای هیأت وی خواهد بود. آقای. بایدن این را می‌داند، پس چرا نمی‌توان آنها را بعداً استدلال کرد که او از صحبت کردن خودداری کرده است؟

آقای. تنها دو انتخاب بایدن این بود که به طور یکجانبه محدودیت بدهی را کنار بگذارد – با ضرب سکه، استناد به متمم 14 یا هر چیز دیگری (که احتمالاً به دیوان عالی کشور ما حرف آخر را می‌داد) – یا تماشای جمهوری‌خواهان در آخرین لحظه. یا با پیامدهای سیاسی مسیر ویرانگر خود مواجه شوند.

اگر آقای بایدن به آقای پیشنهاد می دهد. مک کارتی فرصتی برای حفظ چهره، از نظر سیاسی برای رئیس جمهور و اقتصاد بهتر است. به همین دلیل او را انتخاب کردیم.

پیت کوپسکو
شرق مونپلیه، Vt.

به سردبیر:

«جمهوری‌خواهان می‌خواهند از سقف بدهی برای تحمیل ظلم به فقرا استفاده کنند» نوشته دیوید فایرستون (نظر، 18 مه)، به وضوح تاریخچه و داده‌های مربوط به الزامات کاری فعلی و پیشنهادی برای برنامه‌های کمکی را تشریح کرد.

ما نباید یک واقعیت اساسی را نادیده بگیریم: اگر به مردم، چه به صورت پاره وقت و چه در غیر این صورت، دستمزد واقعی دریافت کنند، نیاز به خدماتی مانند مدیکید، کوپن غذا و رفاه به شدت کاهش می یابد.

دستمزد معیشتی قوی وابستگی به دولتی را که جمهوری‌خواهان قاطعانه آن را محکوم می‌کنند، کاهش می‌دهد. و این کار کارگران را تشویق می‌کند که به دنبال شغل باشند، یکی دیگر از بحث‌های جمهوری‌خواهان. اگر جمهوری‌خواهان از این ابتکار حمایت می‌کردند، در کمک به نیازمندان موفق می‌شدند که رشته‌های وابستگی دولت را که از آن نفرت دارند قطع کنند و افراد بیشتری را به کار بازگردانند.

بنابراین، چرا جمهوری‌خواهان از چیزی دفاع نمی‌کنند که به حل مشکلاتی که مدام علیه آن‌ها اعتراض می‌کنند کمک کند؟

مایکل استات
واشنگتن

به سردبیر:

Re “Ailing Senator also Sustained Brain Swelling” (صفحه اول، 19 مه)، در مورد Dianne Feinstein، که 89 سال دارد:

یکی از چیزهای بدی که وقتی واقعاً پیر می‌شوید این است که انکار جایگزین عقل سلیم می‌شود.

چیزی که این سناتور تحسین شده به آن نیاز دارد صدایی قوی است که او را متقاعد کند که زمان استعفا فرا رسیده است. اگر به عنوان یک بدنه او را متقاعد کنند که از مبارزه اش دست بردارد، دموکرات های همکار او خدمات ارزشمندی به او انجام می دهند.

اینجوری دیدنش خیلی ناراحت کننده است

آن برنیز
کمبریج، ماساچوست

به سردبیر:

پاسخ به «شهرهای «سوپراستار» درخشش خود را از دست می‌دهند چون کارگران تحصیل‌کرده از هزینه‌ها خسته می‌شوند» (The Upshot, 15 مه):

خروج کارگران تحصیل کرده از شهرهای بسیار گران قیمت مانند نیویورک و سانفرانسیسکو، ایالت های محافظه کارتری را که آنها به آنجا نقل مکان می کنند، متحول خواهد کرد. من آن را دیده ام.

من و شوهرم 35 سال پیش لانگ آیلند را به مقصد بازار کار جورجیا ترک کردیم. ما خانه ای در دکاتور خریدیم – که مانند یک شهر ارواح بود – به قیمت 95000 دلار. از آن زمان، هجوم متخصصان جوان تحصیل کرده با پس انداز ناچیز دانشجویان فارغ التحصیل، Decatur را به شهری پر جنب و جوش و دوست داشتنی تبدیل کرده است.

این مهاجران اغلب لیبرال به تغییر گرجستان قرمز عمیق در 2020-21 کمک کردند و جو بایدن و دو سناتور دموکرات را انتخاب کردند و سنا را تغییر دادند.

خروج کارگران جوان، تحصیل کرده و عموماً مترقی از شهرهای غیرقابل دسترس می تواند به کل کشور کمک کند، زیرا آنها به مناطق ارزان تر و فوق محافظه کار می روند و به تدریج چشم انداز سیاسی را تغییر می دهند. حداقل باعث رونق کافی شاپ ها و رستوران ها شده اند.

این انتخاب بین زندگی در شرایط تنگ و تحقیرآمیز یا برخورداری از مسکن خوب و توانایی مالی برای بچه دار شدن است. این کار بیهوده ای است.

کارلا جنینگز
دکاتور، گا.

به سردبیر:

پاسخ به «در درگیری، قهرمانان واقعی پشت سر می‌مانند»، اثر فرح استاکمن (نظر، 15 مه):

از خانم تشکر می کنم استاکمن برای تجلیل از پزشکان شجاع سودانی که برای کمک به هموطنان خود که در آتش متقابل گرفتار شده اند – برای برخی به قیمت جانشان – ماندند.

تمرکز رسانه‌ها بر تخلیه دیپلمات‌ها و سایر خارجی‌ها از سودان در روزهای پس از شروع درگیری، به همه کسانی که مانده‌اند و تلاش‌های جامعه را در بحبوحه درگیری‌ها رهبری می‌کنند، ضرر کرد. این شامل امدادگرانی می شود که در انجام کار خود با خطرات روزانه مواجه هستند.

یکی از افسران پروژه مرسی سپاه ما در قدریف، به نام غالیا، به من گفت: «با وجود کمبود پول نقد، گرانی اقلام اساسی، ترس از دست دادن خانواده‌ام در خارطوم در طول این بحران، و مشکلات در دسترسی به افرادی که حمایت می‌کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا پروژه های خود را ادامه دهیم.»

بسیاری از امدادگران سودانی، مانند غالیا، معتقدند که امیدی برای سودانی بهتر وجود دارد. ما نمی توانیم آنها را ناامید کنیم.

سیبونگانی کایولا
بندر سودان
نویسنده کارگردان کشور سودان برای مرسی کورپس است.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial