هديا ذوبي‌ها به استقلاد در MINUTE 1+90

در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، دو تیم ذوب آهن و استقلال از ساعت 17:30 در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر رفتند.

ين پيروزي در دقايک پيياني و روي غل به خودي زوب‌آهني‌ها در دقايک پييايني شد و به آينه شولده روند سكتبنا پيپران تارتار شد.

زوب‌آهن صفر – استقلال یک
نقاط آن

زوبآهن: 10 امتیاز – یازدهم

استقلال: 18 امتیاز – دوم

کارت زرد: امیرحسین صدگی و صادق صدیکی از زوبآهن

کارت قرمز:-

نحو زوب‌آهن: حبیب فرعباسی، حامید نور محمدی، آرمان قاسمی، امیرحسین رنجرز جدی، سجاد جعفری، امیر حسين صدقي (دقيقه 85- نادر محمدي)، محمد سولتاني‌مهر (دقيقه 85- آرمان اكوان)، سجاد صادقي 62. ، محمد حسین اسلامی و محمدرضا سلیمانی

سنتز استقلال: سیدحسین‌حسینی، روزبه کشمی (دقیقه 65- سجاد شهباززاده)، عارف غلامی، مهدی مهدیفور، ابوالفضل جلالی (دقیقه 45 – ابوالفضل جلالی)، کوین یامگا، رافائل دا سیلوا، رضا میرزایی (دقیقه 45- رضا میرزای) Babaei ( minueta 45 – صالح حرداني), محمد محبي و ارش رضاوند (دقيقه 78 – سعيد مهري)

موقعیت های خطرناک

اولین موقعیت بازی را تیم فوتبال به ثمر رساند و سجاد جعفری در دقیقه 10 می توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

Muhammad Muhibi در مینتو 36 بازی با کیں به محوطه جریمه حریفی، می توانم استقلاد به کل 1، ولی شوت آن پیر بی راکتی دروازبان زوبآهن شد.

مهدی مهدی پور در مینتو ۴۴ در کیکرد، از پشت کوتی راهیں دروازحبیب فرعباسی کرد، از پشت دروازبان زوبآهن راه کنر شد.

در مین تو ۵۲ محمد محبی روی حرک رو به جلوی مهدی قایدی صحب صحب شد اما شوت آن پیدر نتوانست راه به برد برد.

در مین تو 80 بازی فضای خوبی برای شوت جعفر سلمانی در میانه زمین وجود داشت اما او با موقعیت مناسب خود توانست به راحتی شوت این بازیکن را مهار کند.

Goal: در مینتو ۱+۹۰، روی تحاه بازی به هیندی‌پور، قریشی بازیکن زوب‌آهن به روسیک را وارد دروزا تیم خود کرد تا تک کل بازی به این شکل به سمر کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم