هزینه اقامت در هتل آپارتمان مشهد

در رفتن– هزینه اقامت در هتل آپارتمان های مشهد حداقل 300 هزار تومان می باشد. حالا یک شب اقامت در ارزان ترین هتل آپارتمان های مشهد رزرو کنید در حالی که 300 هزار تومان آب مصرف می شود و جز یخچال و تلویزیون چیز دیگری در این اتاق وجود ندارد. اگر اینترنت و صبحانه به امکانات سوئیت های پنج یا شش نفره هتل های مشهد اضافه شود، هزینه یک شب اقامت تا دو تا سه میلیون تومان افزایش می یابد.

ارزان ترین گزینه برای اقامت در هتل آپارتمان مشهد; شبی 350 هزار

به روگر فرارو، کست اقاما در هتل‌آپارتمان‌های مشاهد الان دست‌کم شبی 300، 400 هزار تومان است. یکی از هتل آپارتمان های مشهد برای سوئیت دو تخته شبی 300 هزار تومان و سوئیت های چهار و پنج نفره به ترتیب 400 و 480 هزار تومان خواهد بود. از مهم ترین امکانات این هتل می توان به آپارتمان، گاز، تلویزیون و یخچال اشاره کرد. هزینه اقامت در یکی از هتل ها و آپارتمان های دیگر مشهد که حدود یک کیلومتر با حرم امام رضا فاصله دارد، برای اتاق های سه تخته از شبی 445 هزار تومان شروع می شود. مسئولین هتل آسانسور و لابی را در لیست امکانات هتل نوشته اند و با توجه به تصاویر می توان یخچال و سینک و تلویزیون و کاناپه را جزئی از امکانات هتل تشخیص داد. در یکی دیگر از هتل‌اپارتمان‌های ارزان‌قیمت مشهد از کیک کی، 500000 تومان از مسافرانی که قصد اقامت در اتاق‌های یک نفره را دارند دریافت می‌کنند. این قیمت برای اتاق های دو تخته 600 هزار تومان، سه تخته 900 هزار تومان، چهار تخته یک میلیون و 200 هزار تومان و پنج تخته یک میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده است. از نظر امکانات، این هتل آپارتمان تفاوت زیادی با گزینه قبلی ندارد.

گران ترین گزینه برای اقامت در هتل آپارتمان مشهد; شبی سه میلیون

هزینه اقامت در گران ترین هتل و آپارتمان های مشهد تا سه میلیون تومان هم می رسد. یکی از این هتل ها و آپارتمان ها برای یک شب اقامت در سوئیت با صبحانه و ظرفیت شش نفر چنین مبلغی را طلب می کند. اینترنت، صبحانه، مبلمان، یخچال و گاز از جمله امکانات هتل است. همان حولای یک هتل‌اپارتمان دیگر بابت سویت یککوبه با پنک تختکوبه شبی دو میلیون تومان می‌کند. هزینه اقامت در هتل های مشهد 2 میلیون تومان می باشد. این هتل و آپارتمان در یک کیلومتری حرم امام رضا (ع) قرار دارد و باید صبحانه، مبلمان، یخچال و گاز را از جمله امکانات آن در نظر گرفت. يكي ديغر از هتل‌هاي اپارتمانهاي مشهد درنگر است. این سوئیت اتاق خواب ندارد، هفت نفر ظرفیت دارد و مانند اکثر هتل های مشهد از مهم ترین امکانات آن می توان به مبلمان، یخچال و گاز اشاره کرد.

هزینه اقامت در هتل آپارتمان مشهد

سوييت را تايپ كنيد

ظرفیت

ممکن ها

قیمت

سوييت يكخوابه

شش نفر

اینترنت، صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

سه میلیون تومان

سوييت يكخوابه

پنج نفر

صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

دو میلیون تومان

سوييت دوقوبه

شش نفر

صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

دو میلیون تومان

سوئیت بدون اتاق خواب

هفت نفر

صبحانه، مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

1 میلیون و 500 هزار تومان

سوييت يكخوابه

یک شخص

مبلمان، یخچال، تلویزیون و گاز

500 هزار تومان

اتاق زیر شیروانی

سه نفر

گاز و تلویزیون و یخچال

445 هزار تومان

اتاق زیر شیروانی

دو نفر

گاز و تلویزیون و یخچال

300 هزار تومان


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم