هفتمین کمیسیون حقوق: دولت احتمالاً قبل از دوسهرا افزایش DA را اعلام خواهد کرد، افزایش 38 درصدی DA برای کارکنان دولت مرکزی همراه با افزایش دستمزد بامپر | اخبار مالی شخصی

دهلی نو: هفتمین کمیسیون پرداخت آخرین به روز رسانی– مناسبت فرخنده ناوراتریس می تواند خبرهای خوشحال کننده بیشتری را برای کارمندان دولت مرکزی که منتظر اعلام دولت در مورد کمک هزینه عزت (DA) هستند، به همراه داشته باشد.

گزارش‌های رسانه‌ها دائماً می‌گویند که کارمندان ممکن است تا این ماه خبرهای خوبی را بشنوند، با چند گزارش به‌ویژه اینکه اعلامیه بزرگ در مورد کمک هزینه عزت ممکن است در طول ناوراتری، یعنی 28 سپتامبر منتشر شود. با این حال، دولت هیچ رسمی اعلام نکرده است. اطلاعیه در مورد تاریخ احتمالی هنوز

اگر آخرین گزارش های رسانه ها را باور کنیم، کمک هزینه عزت کارکنان می تواند 4 درصد افزایش یابد. این بدان معناست که کل DA می تواند تا 38 درصد برسد. CPI-IW تمام هند برای ماه ژوئن به افزایش در DA در این ماه اشاره کرده است. در کنار افزایش کمک هزینه، کارمندان ممکن است حقوق معوقه ماه های جولای و آگوست را نیز دریافت کنند.

کمک هزینه عزت کارمندان دولت مرکزی دو بار در سال تجدید نظر می شود. اولی از ژانویه تا ژوئن داده می شود، در حالی که دومی از جولای تا دسامبر است.

شاخص CPI-IW تمام هند برای آوریل 2022 با 1.7 واحد افزایش به 127.7 (صد و بیست و هفت امتیاز هفت) رسید. داده های وزارت کار و اشتغال نشان می دهد که در درصد تغییر یک ماهه نسبت به ماه قبل 1.35 درصد در مقایسه با افزایش 0.42 درصدی بین ماه های مشابه سال قبل ثبت شده است. طبق آخرین گزارش وزارتخانه، ارقام AICPI برای ماه مه 129 است. در همین حال، شاخص AICP برای ماه ژوئن نشان دهنده اطمینان است که DA بالاتر خواهد بود. ارقام AICPI برای ژوئن 129 است.

اولین افزایش کمک هزینه عزیز در سال 2022 در ماه مارس اعلام شد. در دسامبر 2021، رقم AICPI به 125.4 رسید. اما در ژانویه 2022، 0.3 واحد کاهش یافت و به 125.1 سقوط کرد. شاخص کل هند CPI-IW برای فوریه 2022 0.1 واحد کاهش یافت و در 125.0 (صد و بیست و پنج) قرار گرفت. در درصد تغییرات یک ماهه نسبت به ماه قبل 0.08 درصد کاهش داشت که نسبت به ماه مشابه سال قبل 0.68 درصد افزایش داشت. برای ماه مارس یک جهش داشت. ارقام شاخص AICPI برای ماه مارس به 126 رسید.

ممکن است به یاد بیاورید که کابینه اتحادیه در 30 مارس کمک هزینه عزیزی (DA) و امداد عزیزی (DR) را از 3 درصد به 34 درصد افزایش داده بود تا این افزایش قیمت را جبران کند و بیش از 1.16 کرور کارمند دولت مرکزی و مستمری بگیران سود برد.

اقساط اضافی از اول ژانویه 2022 قابل اجرا می باشد. افزایش طبق فرمول پذیرفته شده بر اساس توصیه های کمیسیون پرداخت مرکزی هفتم می باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم