هوستون تگزاسی ها در جریان بازی افتتاحیه فصل NFL، برگردان «Uvalde Strong» را روی کلاه ایمنی خواهند پوشید.

این اعلام پس از آن اعلام شد که لووی اسمیت، سرمربی تیم تگزاس و کامو گروژیر هیل و کریستین کرکسی، مدافعان خط دفاعی تگزاس، روز جمعه به اووالده، تگزاس سفر کردند تا تیم فوتبال دانشگاهی دبیرستان اووالده را پیش از افتتاحیه خانه خود غافلگیر کنند.

سرپرست Uvalde با نزدیک شدن به سال تحصیلی، هیئت مدیره مدرسه و والدین ناامید را در مورد اقدامات ایمنی به روز می کند
KSAT وابسته به CNN گزارش داد که Uvalde Coyotes اولین بازی خانگی خود را در استادیوم Honey Bowl برد و Eagle Pass Winn را شکست داد. در جریان بازدید خود، تگزاسی‌ها به همراه نایک از یونیفرم‌های جدید دبیرستان Uvalde برای پوشیدن در این فصل رونمایی کردند.
رولاند رامیرز، مدیر پزشکی ورزشی تگزاس، که دانش‌آموز مدرسه ابتدایی راب بود، در این مراسم حضور داشت و به تیم دبیرستان گفت: «تگزاسی‌ها وسایل حمل‌ونقل و سوئیت را برای همه آنها در خانه بازکن 11 سپتامبر در مقابل کلت‌ها فراهم می‌کنند. ” ESPN گزارش داد.
نزدیک به دو ماه از تیراندازی دسته جمعی در 24 مه در ابتدایی راب که 21 کشته برجای گذاشت، از جمله 19 کودک و دو معلم می گذرد. این مرگبارترین تیراندازی در مدرسه آمریکا از سال 2012 تاکنون است.

دانش آموزان در منطقه مدرسه Uvalde روز سه شنبه به مدرسه بازخواهند گشت. با این حال، هیچ دانش‌آموز یا کارمندی به راب ابتدایی بازنخواهد گشت.

به گفته UCISD، اقدامات احتیاطی ایمنی و امنیتی متعددی در محوطه دانشگاه اعمال خواهد شد، از جمله حصار محیطی جدید 8 فوتی در محوطه مدرسه ابتدایی و دبیرستان، دوربین های امنیتی اضافی، درها و قفل های ارتقا یافته و آموزش های اضافی برای نیروی پلیس منطقه.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم