واکنش ایران به ادعای آمریکا در مورد جستجوی ترور جان بولتون

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در عرض المزید به داستان سرایی جدید مقامت امریکی، نیبت به بیک کیں علیه ایرانی بیه به بهانه آئین accusations مدهک علی داد.

به گزارش فارس، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: مقامات قضایی آمریکا زنان جمهوری اسلامی ایران را متهم کرده اند و مردم جمهوری اسلامی را متهم کرده اند. ایران بدون ارائه مدارک معتبر.» و ارائه مدارک الزامی است.

کنعانی افزود: این ادعاها بی اساس و مبتنی بر اهداف و انگیزه های سیاسی است و در واقع فرار از تبلیغات، تبلیغات و به ویژه فرار از مسئولیت پاسخگویی به جنایات متعدد تروریستی است که دولت آمریکا مستقیماً با آن درگیر است. مانند ترور ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی، جنایات تروریستی رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی مانند داعش را با حمایت و حمایت آمریکا مرتکب شده اند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تصریح کرد: این افسانه مانند یک افسانه بی اساس است و در حال تبدیل شدن به یک رفتار تکراری در دستگاه قضایی و تبلیغاتی آمریکاست و این بار سناریوسازی در ارتباط با عناصر یک فساد و بی ارزش است. از حزب سیاسی مانند بولتون برای پیشبرد این روند استفاده می شود.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران نسبت به هرگونه اقدام علیه شهروندان ایرانی به بهانه اتهامات مضحک هشدار می دهد و بر حق هر اقدامی در چارچوب قوانین بین المللی تاکید می کند.

اسر گاهرشنبه منزلت دادکستری آمریکا با آنتاش بیاینهای‌ای کدا کرد یک تبابه کرد کی‌تابه ایران کَه کَه کَه سباه پاسه کاکداران کاخ کاھی یکلامی است را به تله بری بری ترور «جان بولتون» مشاور امنیت ملی جمهوری اسلامی متهم به اتهام. ایران.

وزارت دادگستری آمریکا متهم را به استخدام 45 سال سن برای پرداخت 300 هزار دلار متهم کرد. در ین بیاینای کدا شده پیں ین فرد بوده است

جک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید پس از اعلام این بیانیه مدعی شد: دولت تهدید خشونت و تروریسم را نخواهد پذیرفت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم