ورود بخش خفيس به زرب و برودة سكه بهار آزادي

رئیس کل بانک مرکزی گفت: باتوجه بهاب حباب سیستدان و ندگیکان فعالان باغچه خوشی از بانک مرکزی، سه شاد طلایی آب دیده شده و شپس باه سکه و در بازار شود شود; از این رو با توجه به تقاضای فعالان بخش خصوصی در این حوزه، نیروهای ویژه ای در بانک مرکزی و زیر نظر این بانک و از طریق بخش خصوصی تشکیل شده است.

به روگر اسنا، علی ساله آبادی از استشتین سکه بانک مرکی از اینده اینده کبر و گفت: آن اسناد مفاز از فیلاس بوده و با سررسید شخس مهه، در بورس تنشار شد. تسویه سکه باحر ازادی، قیمت روز سکه و معالت سودینیه در بورس مجموعة است; بنابراین این سند ابزار جدیدی است که می تواند به اشخاص حقوقی در فروش کمک کند و به تعادل بازار کمک کند.

رئیس کل بانک مرکزی تعادل در بازار ارز را مهم دانست و گفت: برای این منظور سامانه ارزهایی را که خصوصی تر هستند و تقاضای بیشتری دارند عرضه نمی کند و همچنان تقاضا برای نیازهای واقعی مردم وجود دارد. “پوشانده شود

وی تاکید کرد: البته در حال حاضر عرضه وجود ندارد. به عنوان مثال از ابتدای سال تا دیروز حدود 26.5 میلیارد دلار در سامانه معامله نشده است و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 67 درصد افزایش فروش و معاملات در سامانه داشته ایم.

وی ادامه داد: همچنین مجموع عرضه پول واردات کودکان در مدت مذکور معادل 38.5 میلیارد دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش داشته است. در هوزا اسکناس نیز 1.5 میلیارد دلار حجم معاملات اسکناس بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 40 درصد رشد معاملات اسکناس را داشته است. بنابراین از نظر وضعیت عرضه مشکلی وجود ندارد.

صالح ابادی کاترنشان کرد: در هر حال قاران رزهای پرترفدار باتوجه به لوگرین است که خوب می شود و می توان آن را در بازار بازر کرد.

بر اساس اعلام بانک مرکزی، رئیس این بانک با بیان اینکه استقبال صادرکنندگان از بازار ارز نیز بسیار خوب است، افزود: در حال حاضر صادرکنندگان ارزهای زیادی را به صورت توافقی در بازار عرضه می کنند و وجود ندارد. مشکل در تهیه اسکناس و حواله

به گفته صالح آبادی، بانک مرکزی نظارت و نظارت کامل دارد.

وی با بیان اینکه تا پایان هفته سامانه صندوق فروش با هدف تسهیل در ارائه خدمات به متقاضیان عملیاتی می شود، تصریح کرد: افرادی که علاقه مند به خرید ارز هستند، می توانند به صندوق فروش مراجعه کنند. افراد از طریق سامانه صندوق نقدی که راه اندازی شده است می توانند درخواست های خود را به صورت کتبی به صندوق دار ارسال کنند و پس از احراز هویت به فرم حضوری مراجعه و از ارز خود مطلع شوند و این امکان دسترسی که یکی است. از نقاط اصلی مورد علاقه ما نیز در دسترس است.

لایحه دولت در کامی بر سودهای بهندا در می شود.

وی در ادامه به موضوع مالیات بر سپرده های سود اشخاص حقوقی در بانک ها اشاره کرد و گفت: در جلسه روز گذشته با حضور دستیار اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه مورد بررسی قرار گرفت. مقرر شد به اثرات این مصوبه در افزایش هزینه ها توجه شود.

صالح آبادی درباره جزییات لایحه ذکر شده و آثار آن یادآور شد: با توجه به ارسال لایحه مذکور به شورای اسلامی، مقرر شد این موضوع با جدیت پیگیری شود و با کمک شورا مالیات ها نیز پیگیری شود. در مورد ذخایر افراد حقوقی از بودجه 1401 حذف شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم