(ویدئو) امله هلزونهای غولپیکر و خطرناک به ونزویلا

امهمه هلزونهای غول‌ـکر و زرکی به غرب ونزویلا

مناطقی در غرب ونزوئلا هدف حمله حلزون های غول پیکر و خطرناک آفریقایی است که می توانند مننژیت و طاعون را به محصولات کشاورزی منتقل کنند.

بر اساس گزارش ها، اولین گروه از حلزون ها در صحرای جنوبی به نام Achatina در ماه نوامبر در سواحل دریاچه Maracaibo در شهر Solia در ونزوئلا کشف شد.

سپس قوانین بزرگتر در سایر مناطق کشور در غرب ونزوئلا و همچنین در کشور همسایه ظاهر شد.

رافائل رامیرز، شهردار ماراکایبو به خبرگزاری فرانسه گفت: روزانه بین 350 تا 400 حلزون از برخی نقاط جمع آوری می شود.

در عرض المزید برای یک شرکت با شرون آن هلزونها در شهر، بیش از 437 غول هلزون برای در دو ساعت شد.

هشدارهایی در مورد این حشره معده در رسانه های اجتماعی صادر شده است و شهر ماراکایبو به همراه دولت مرکزی و مقامات زولیا اقداماتی را برای محدود کردن شیوع آن صادر کرده است.

حلزون های آچاتینا به دلیل استفاده در برخی از محصولات در صنایع آرایشی و بهداشتی قرار گرفته اند و از سال 1997 در ونزوئلا حضور دارند.

این حلزون ها دارای ظرفیت تولیدمثلی – تا 600 دانه در هفته – و طول عمر نسبتا طولانی به طور متوسط ​​6 سال هستند، بنابراین یک نوع مهاجم در نظر گرفته می شود.

این می تواند برای محصولات کشاورزی ویرانگر باشد و همچنین باعث گرفتگی در انسان شود که می تواند باعث مننژیت، آنسفالیت و اختلالات روده در انسان شود.

بر اساس گزارش ها، ونزوئلا قبلاً در سال 2017 در برخی مناطق هدف حمله قرار گرفته بود، اما شدت حملات کمتر بود.

خوزه سندووال، مديره هيات وهش غيردولتي عرض المزيدة Azul Ambientalista گفت: أن‌ها بروزي ستين و در حر هند بالغول ستين: آن‌ها قبل از ستمين اند. ما با یک هجوم و طاعون روبرو هستیم و وقتی به این اعداد می رسیم، ریشه کن کردن آنها دشوار است. او تنها در دو ساعت 437 حلزون جمع آوری کرد.

خوزه گفت که تورتونی شدن فسل بران مقصر زاحور مجددید و تودید مسل شرید هلزونها است. و افزود: אניה תא מרש מאנד מאנד، בה טרודות משראנד מירסאנד… אניה הריס.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم