پایان شام 25000 دلاری NFL تازه کار؟

آنکوان بولدین، هم تیمی سابق Mr. اسمیت گفت که به عنوان کسی که بدون پول زیادی وارد NFL شده و در عین حال از اعضای خانواده نیز حمایت می کند، همیشه شام ​​تازه کارها را بیهوده می داند. درعوض به آقای دکتر آموزش داد. اسمیت و سایر تازه کارها چگونه پس انداز کنند.

او می‌گوید: «بر خلاف اینکه بچه‌ها بیرون می‌روند و 50000 تا 75000 دلار برای شام خرج می‌کنند، من فقط احساس می‌کردم که بهتر است به بچه‌ها بیرون بروند و در عوض به مادرشان کمک کنند.»

اگر شام تازه کارها از بین نمی روند، شاید در حال رام شدن هستند. دارن بیتس، بازیکن آزاد که اخیراً برای آتلانتا فالکونز بازی کرده است، گفت که جانبازان وعده‌های غذایی را در گروه‌های کوچک‌تر برنامه‌ریزی می‌کنند تا هزینه‌های شام کمتر باشد. او گفت که به عنوان بازیکن تیم تنسی تایتانز، دید که مربیان تیم، گروهی از کهنه سربازان را مجبور کردند که پس از یک شام تازه کار، 13000 دلار به یک بازیکن سال اول پس دهند. و ورزشکاران کالج، که اکنون می توانند نام، تصویر و قراردادهای مشابه انجام دهند، با دانش مالی بیشتری وارد NFL می شوند. لیچ گفت.

لیگ احتمالاً برای توقف شام تازه کارها مداخله نخواهد کرد، آقای. لیچ اضافه کرد. همانطور که در عصر راجر گودل به وضوح دیدیم، تنها اولویت واقعی NFL، به حداکثر رساندن درآمد و به حداقل رساندن جنجال عمومی است.

جینا رایت، مجری کانال «او فوتبال صحبت می‌کند» در یوتیوب، گفت و برای عموم، شام‌های تازه کار «بزرگ‌ترین ماهی برای سرخ کردن نیستند».

او گفت که فوتبال مشکلات عمیق تری دارد، مانند آنسفالوپاتی تروماتیک مزمن، یک بیماری مغزی در بین بازیکنانی که ضربات مکرر به سرشان متحمل شده اند، و کمبود مدافعان و مالکان سیاه پوست.

او گفت: «در ورزش چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است ما با آنها موافق نباشیم. “اگر به معنای واقعی کلمه مجبور بودید از هیچ ورزشی شرکت نکنید یا از آن حمایت نکنید زیرا چیزی وجود دارد که با آن موافق نیستید، احتمالاً اصلاً طرفدار ورزش نخواهید بود، بیایید واقعی باشیم.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم