پرسپولیس و انتظار

کد خبر : 1859824 |
27 آذر 1401 ساعت 11:44 |
50.5 هزار بازدید |

5
نقطه نظر

به نازر می‌رسد تخزین تحمیل در شهربرورد بطرین امروز فریت فریت شد.

پرسپولیس و انتظار

به گزارش “ورزش سه”، تیم پرسپولیس تمرینات خود را در حالی برگزار کرد که قرار بود در دربی روز سه شنبه برگزار شود اما در آخرین روز و ساعاتی پس از پایان تمرین، شایعه لغو دربی توسط گوش یحیی به گوش رسید. گل محمدی و شاگردانش هم رسیدند.

اما پا از آن عاشید استانی تهران، لغو دربی را تکذیب و دربی را تکذیب و در آن کیش را به روز یکشنبه موقول کرد; روزی که هلا فرا راشته اما کابری از لگو از دیگر کھیں نیست.

تیم پرسپولیس همچنان منتظر تصمیم استانداردها و شورا برای رسیدگی به اعلام برنامه جدید است.

نکته مهم این است که با توجه به فاصله پرسپولیس و استقلال، برنامه دربی توسط دو تیم فشرده می شود، اما از طرفی با توجه به مصدومیت شیخ دیابت، شاید یحیی هم ترجیح می دهد این بازی برای مدتی به تعویق بیفتد. همه بازیکنان در اختیار شماست.

ז סי דיגר אراق ב בעד ז שלק שלק בר ברراق סרמרבין ט ט ב ד ד דיד ייה אهور א ס˙ ס ס ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ס ד ד ד ד ד ד ד ד ד ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט ט.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم