پیج بوکرز می خواهد در کالج بیشتر از یک حرفه ای درآمد کسب کند

برخی از طرفداران بسکتبال کالج از خود می‌پرسیدند که آیا پیج بیکرز، گارد ستاره UConn که فصل را به دلیل مصدومیت زانو از دست می‌دهد، پس از این فصل به جای بازگشت برای سال آخر با هاسکی، وارد درافت WNBA خواهد شد.

بوکرز در روز پنجشنبه به صراحت پاسخ داد.

“من نمی روم. بوکرز به خبرنگاران گفت که این موضوع مطرح نیست. “مردم از من پرسیدند، “در مورد سال پنجم خود، سال کووید، امسال چه فکر می‌کنی؟” من اصلاً به این موضوع فکر نمی‌کنم، اما دوباره بسکتبال کالج بازی می‌کنم.”

بوکرز، جوان 20 ساله از مینه سوتا که به عنوان یک دانشجوی سال اول به عنوان بازیکن ملی سال انتخاب شد، می تواند در فصل 2024-25 پس از اینکه NCAA به ورزشکاران به دلیل بیماری همه گیر یک سال پاداش واجد شرایط بودن اعطا کرد، در این فصل باقی بماند.

با توجه به استعدادهای او، برنامه Bueckers برای بازگشت حداقل یک سال دیگر خبر خوبی برای طرفداران UConn، بسکتبال کالج زنان و حساب جاری Bueckers است.

او می‌خواهد از فرصت‌های نام، تصویر و شباهت در کالج بیشتر از آنچه در WNBA کسب می‌کند، درآمد کسب کند.

منظورم این است که او بیش از یک میلیون دلار درآمد خواهد داشت. جیسون بلزر، مدیر اجرایی Student Athlete NIL، آژانسی که با برندهایی کار می‌کند که کمپین‌هایی را برای ورزشکاران دانشجو انجام می‌دهند، جمعه در یک مصاحبه تلفنی گفت: این حتی یک سؤال هم نیست. او احتمالاً به‌عنوان یک ورزشکار دانشجو از دیدگاه بازاریابی و تأیید ارزش بیشتری نسبت به یک حرفه‌ای دارد، مگر اینکه تبدیل به یک ستاره مطلق و مانند سو برد شود.»

برد، که در UConn نیز بازی کرد، یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بازی زنان محسوب می شود و در پایان این فصل WNBA بازنشسته خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود که Bueckers در پیش‌نویس WNBA 2024 – همراه با ستاره آیووا، کیتلین کلارک – یکی از دو انتخاب برتر در پیش‌نویس WNBA باشد، اما دستمزد او احتمالاً نسبتاً متوسط ​​است. دو زن برتر امسال، راین هاوارد، نگهبان کنتاکی و نالیسا اسمیت، مهاجم بیلور، تنها حدود 72000 دلار حقوق پایه دریافت خواهند کرد. حداکثر حقوق پایه WNBA برای فصل 2022 حدود 228000 دلار بود.

شماره 1 انتخاب در درفت NBA امسال، پائولو بانچرو از دوک، بیش از 9 میلیون دلار درآمد خواهد داشت، در حالی که شماره شماره. انتخاب دوم، چت هولمگرن از گونزاگا، بیش از 8 میلیون دلار درآمد خواهد داشت.

تفاوت زیاد در حقوق بین NBA و WNBA دلیل اصلی بسیاری از بازیکنان زن، مانند بریتنی گرینر و تقریباً 70 ورزشکار دیگر WNBA، در روسیه و سایر کشورها در طول فصل خارج از فصل است. گرینر که ماه گذشته به دلیل داشتن کمتر از یک گرم روغن حشیش به 9 سال زندان محکوم شد، طبق گزارش ها سالانه بیش از 1 میلیون دلار، یعنی بیش از چهار برابر حقوق WNBA، در حالی که برای UMMC یکاترینبورگ در روسیه بازی می کرد، درآمد داشت.

Bueckers مجموعه ای از معاملات NIL دارد که بسیار بیشتر از حقوق پایه حتی برای No. 1 انتخاب در WNBA نوامبر گذشته، او اولین ورزشکار کالج شد که توسط Gatorade در دوران NIL امضا شد. او همچنین با StockX، یک پلتفرم تجارت الکترونیک جهانی برای کفش‌های کتانی، اسباب‌بازی، لوازم الکترونیکی و پوشاک، و Chegg، یک پلت‌فرم آموزشی، قراردادهایی دارد.

پیتر شوئنتال، مدیر اجرایی Athliance، یک شرکت مدیریت نرم‌افزار NIL که به مدارس، ورزشکاران، گروه‌ها، نمایندگان و والدین در مدیریت معاملات NIL کمک می‌کند، گفت: «پیج بوکرز همیشه این فرصت را خواهد داشت که از شهرت و بازارپسندی‌اش سود ببرد. .

شوئنتال گفت که بوکرز در صورت ورود به WNBA فرصت‌های بازاریابی خواهد داشت، اما او اضافه کرد: «من فکر می‌کنم این بحث وجود دارد که او در زمان حضور در UConn بازارپذیرتر است، زیرا بسکتبال زنان UConn احتمالاً از اکثر تیم‌های WNBA محبوب‌تر است. بنابراین من فکر می کنم منصفانه است که بگوییم یکی از دلایل بازگشت او نام، تصویر و شباهت است.

بلزر همچنین گفت که معتقد است Bueckers در UConn بیشتر از WNBA درآمد کسب می کند.

او گفت: «او از دیدگاه دانشگاهی مالک بسکتبال زنان است یا می‌تواند مالک آن باشد و در حال حاضر نسبت به زمانی که وارد WNBA می‌شود، جمعیتی متفاوت دارد، مخاطبانش.

WNBA همچنین به برخی از بازیکنان خود معاملات بازاریابی ارائه می دهد. لیگ می تواند سالانه تا 250000 دلار به بازیکنان فردی پرداخت کند و تیم ها می توانند در مجموع تا 100000 دلار به بازیکنان خود برای معاملات بازاریابی پرداخت کنند. این لیگ همچنین دارای یک تورنمنت درون فصلی با پاداش نقدی است و برای افتخاراتی مانند انتخاب شدن به عنوان تازه کار سال، جوایزی ارائه می دهد.

البته، پول تنها چیزی نیست که به بوکرز انگیزه می‌دهد، او در روز پنجشنبه نظرات خود را بر میزان علاقه او برای بازی بسکتبال متمرکز کرد. او زمان قابل توجهی را به عنوان دانش آموز دوم به دلیل شکستگی پلاتوی تیبیا و پارگی مینیسک از دست داد که نیاز به جراحی داشت. سپس پارگی رباط صلیبی قدامی زانوی چپ او در ماه گذشته رخ داد.

او گفت که او روز به روز بهبودی خود را طی می کند و همچنان توسط کادر پزشکی UConn ارزیابی خواهد شد.

و او نمی تواند صبر کند تا به دادگاه UConn برگردد.

او گفت: «من واقعاً می‌خواهم قبل از اینکه دوباره بسکتبال بازی کنم، ۱۱۰ درصد سالم باشم، فقط به این دلیل که هرگز نمی‌خواهم در دوران حرفه‌ای خود چنین استراحتی داشته باشم.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم