پیج ترنر – نیویورک تایمز

اکتبر 1 شروع رسمی “فصل گرما” در شهر نیویورک است، زمانی که صاحبخانه ها موظفند ساختمان ها را در طول روز در دمای 68 درجه نگه دارند، اگر دما به زیر 55 برسد، که اغلب این کار را انجام می دهد، و بدون توجه به آب و هوا در شب، 62 درجه. اینجا و جاهای دیگر، برای بسیاری، این شروع غیررسمی فصل دنج است: لحاف دوم و جوراب‌های ضخیم‌تر، تاریکی تا شام و – طبیعتاً، به طرزی جذاب – تقریباً یک امر ضروری برای غوطه‌ور شدن و خواندن.

گرما در آپارتمان من ادامه داشت، دقیقاً طبق برنامه، و من مستقیماً به حالت پرحرفی افتادم، یک کتاب («ساحل میانی»، فیلم هیجان انگیز آدام وایت در مین) را تمام کردم و کتاب دیگر را برداشتم (خاطرات هوآ هسو «بمان». درست است)) بدون مکث.

جایزه نوبل ادبیات 2022 این هفته به آنی ارنو نویسنده فرانسوی تعلق گرفت. نامزدهای نهایی جایزه ملی کتاب نیز معرفی شدند. (من در میان فینالیست های داستانی، فیلم “The Rabbit Hutch” تس گانتی را توصیه می کنم.) تا یک هفته دیگر، برندگان جایزه بوکر معرفی خواهند شد. (در میان عناوین فهرست نهایی، من در حال خواندن «شکوه» نوویولت بولاوایو هستم، که ویولت کوپراسمیت آن را «افسانه ای درخشان و 400 صفحه ای پسااستعماری» نامید.) فهرست ها را بررسی کنید، ببینید چه جذابیت هایی دارد، ارجاع متقابل با نقدهای تایمز ، لیست خود را به روز کنید.

در مدرسه راهنمایی من، هر روز صبح یک دوره کوتاه به «مطمئن» یا خواندن بدون وقفه بی‌صدا برای لذت اختصاص داده می‌شد. معلمان من وقتی SURE را ابداع کردند به مداخله دائمی هشدارهای فشار تلفن همراه فکر نمی کردند، اما امروزه این مخفف را کمتر کاربردی می کند. SURE را برای کل خانواده برای یک ساعت یا یک بعد از ظهر فراخوانی کنید. “برندگان” نویسنده سوئدی فردریک بکمن، آخرین کتاب از سه گانه Beartown او را انتخاب کنید. استفن کینگ یک «مشکل بینامتنی ژانر-پرور» جدید به نام «افسانه» دارد. طنز سیاسی AM Homes “The Unfolding” را ببینید، اولین رمان او در 10 سال گذشته، یا از فهرست بلند جایزه کتاب ملی، “If I Survive You”، اولین مجموعه داستان جاناتان اسکوفری، که اندرو مارتین او را “استعداد” می نامد. داستان نویس مطمئن، با تسلط بر زبان خاطره انگیز و جزئیات کاملاً انتخاب شده.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم