پیولی: میلان اجول و کاکتی کیں بود

کد خبر : 1864282 |
22 دي 1401 ساعت 09:59 |
4.1 هزار بازدید |

1
نقطه نظر

استفانو پیولی، سرمربی میلان پس از شکست یک بر صفر مقابل تورینو از عملکرد بازیکنانش انتقاد کرد.

پیولی: میلان اجول و کاکتی کیں بود

به گزارش “ورزش سه”، میلان شب گذشته در خانه سن سیرو در مرحله پایانی کوپا ایتالیا مقابل تورینو قرار گرفت اما به طور غیرمنتظره ای با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و نتوانست به مرحله نهایی این رقابت ها صعود کند.

استفانو پیولی در پایان بازی به شدت از عملکرد شاگردانش انتقاد کرد و گفت: با 10 بازیکن برتری تورینو فوق العاده بود اما بازیکنان میلان نتوانستند از آن به نفع خود استفاده کنند. پیولی تیمش را عجول و باک کافتی کایز توصفیر کرد.

1790686

سرمربی میلان در پایان بازی گفت: ما با قاطعیت وارد زمین شدیم و هجومی کار کردیم اما مقابل حریف سرسخت بودیم و در تمام طول مسابقه برتری و برتری نسبت به حریف داشتیم اما کارمان را هم انجام دادیم. سریع و فاقد کیفیت لازم بود.»

نمی‌دانم کرا ینقدر اجول بدومی و به جای کینی کینیم رافیل را باز کنیم به آکلک شوت می‌زدیم و به جای کینیم رافیل را به اکسلتان شوت می‌زدیم و به را طوپر می‌کردیم. کهیلی نراءـــــــــــــــــــــــــــر, در شكي نيست मा मी‌चाईतिम भह भाट बेड सुबुट कीनिम

در تول 90 دقیقه فقط یک شانس در اختبار تورینو از تغییراتی که در تیم دادم و با معرفی گزینه های تهاجمی بیشتر سعی کردم راهی برای باز کردن دروازه رقیب پیدا کنم، اما همانطور که گفتم تمام کننده و آرامش لازم را نداشتیم. باید از برتیری‌مان مفیدترین استفاده ممکن را‌میبردیم ولی در اواد دادیم روی یک نت‌هاحمله دروازی ما باز می‌شود».


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم