کالج فوتبال برگشت. حتی آن اسلاید جعلی را امتحان نکنید.

بورکز گفت: «امید این است که در بحث درباره این مشکل، این مشکل برطرف شود. این فقط یک ظاهر بد برای بازی است و ما امیدواریم که بتوانیم آن را بدون رعایت قوانین حذف کنیم.”

اما شاو هشدار داد که اگر مشکل ادامه پیدا کند، مقامات “احتمالاً به دنبال راه حلی درون بازی در سال آینده خواهند بود.”

قانون ورزش در مورد انسداد زیر کمر، با هدف کاهش خطر آسیب دیدگی پا، مدت‌هاست که یکی از پیچیده‌ترین قوانین بازی بوده است. اکنون هضم آن بسیار آسان‌تر است – به گفته مقامات، تغییری که ریشه در تمایل به ساده‌سازی قوانین و پیروی از بینش‌هایی دارد که می‌توانند از داده‌های آسیب‌دیدگی و تنظیمات گذشته به دست آورند.

جان مک‌دید، هماهنگ‌کننده مقامات فوتبال SEC، گفت: «به عبارت ساده، برای شرایطی که بازیکن مجاز است به طور قانونی زیر کمر را بلاک کند، اولین شرط این است که آن بازیکن روی ضربه محکم و ناگهانی درون جعبه تکل ثابت بماند. “اگر در حال حرکت هستید، یا خارج از آن جعبه تکل ثابت هستید، در هیچ شرایطی دیگر نمی توانید زیر کمر را بطور قانونی مسدود کنید.”

برخی قوانین دیگر نیز ساده شده یا به طور متوسط ​​تنظیم شده اند. به عنوان مثال، هولدینگ دفاعی، اکنون ابتدا به صورت خودکار پایین می آید. و مسئولان پخش فوری ساعت را فقط برای بازی هایی که در دو دقیقه آخر نیمه اتفاق می افتد تنظیم می کنند.

قانون هدف گیری کلی نسبت به سال گذشته بدون تغییر باقی مانده است، اما هماهنگ کننده ملی مقامات ممکن است اکنون پنالتی های نیمه دوم را که منجر به محرومیت بازیکن برای بخشی از بازی بعدی می شود، بررسی کند. بر اساس این قانون، شاو به دنبال این خواهد بود که آیا یک خطای “به وضوح آشکار” در تماس هدف‌گیری رخ داده است یا خیر. (طبق گزارش NCAA، فصل گذشته 99 خطای هدف گیری نیمه دوم در زیربخش فوتبال بول انجام شد)

اما احتمال طفره رفتن یک بازیکن از مجازات طولانی مدت بسیار اندک است: شاو، اگرچه تمایلی به ارائه پیش بینی نداشت، پیش بینی کرد که “کمتر از یک مشت” از محرومیت ها لغو خواهد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم