کمک! کارت اعتباری سفر گران قیمت من وقتی سفر می کردم کار نمی کند

من قصد ندارم به این زودی برای صادرکنندگان کارت اعتباری، با توجه به سود آنها، متاسف شوم. اما آنها کار دشواری برای انجام دارند، تعیین اینکه آیا هر یک از تراکنش‌های بیش از یک میلیارد در روز باید در عرض میلی‌ثانیه غیرمجاز باشد یا خیر، به ویژه با توجه به محافظت تقریباً کاملی که به مصرف‌کنندگان در برابر استفاده جعلی از کارت‌هایشان ارائه می‌کنند. که مسائل را برای صادرکنندگان آمریکایی پیچیده تر می کند، کارت های اعتباری ما معمولاً برخلاف کارت های بسیاری از کشورها، بدون پین چهار رقمی قابل استفاده هستند. محققان بلژیکی نمی‌توانستند به طور قطعی صحبت کنند، اما آنها به من گفتند که منطقی است که فرض کنیم، با وجود یکسان بودن همه چیزهای دیگر، تراکنش با کد پین کمتر از تراکنش بدون آن برای تقلب علامت‌گذاری می‌شود.

او می‌گوید: «ما هنگام تصمیم‌گیری برای مسدود کردن تراکنش به دلیل تقلب احتمالی، به عوامل متعددی توجه می‌کنیم. لوسیه، سخنگوی چیس، به من گفت. و نکته مهم اینجاست: “هیچ نکته مشخصی برای مصرف کنندگان وجود ندارد که به آنها کمک کند تضمین کنند هر تراکنش کارت اعتباری که انجام می دهند به دلیل کلاهبرداری بالقوه انکار نمی شود.”

اما چند کار وجود دارد که هنوز هم می توانید انجام دهید. Ewen، از The Points Guy: ابتدا، مطمئن شوید که تلفن شما می تواند پیامک دریافت کند و از خارج از کشور تماس برقرار کند، بنابراین می توانید به محض رد شدن کارتتان، از کلاهبرداری احتمالی مطلع شوید و از هر کجا که هستید تماس بگیرید. (گریس، می‌دانم که شما پیام‌های متنی را در خارج از کشور دریافت می‌کنید و هیچ پیامکی از چیس دریافت نکرده‌اید، اما آقای لوسیه به من گفت که مسائل مربوط به تراشه‌خوانی باعث ایجاد چنین متنی نمی‌شود.) همچنین، با چند کارت سفر کنید. من اضافه می‌کنم که حتی ممکن است بخواهید سه تا را بیاورید، اگر آنها را دارید – دو تا برای حمل، و یکی، شاید یک ATM/کارت نقدی، برای ترک در هتل برای مواقع اضطراری. اصرار کنید که کارت‌ها را در ماشین‌ها قرار دهید تا اینکه از ابتدای سفرتان ضربه بزنید، چیزی که ممکن است (یا نه!) من را از فرود بر روی رادار تشخیص تقلب نجات دهد.

متأسفانه، گریس، به نظر می رسد که این بار من نتوانستم کمک زیادی کنم، و اگر بخواهی کارت چیس خود را کنسل کنی، مطمئناً متوجه خواهم شد. اما یک تسلیت: اگر لغو کنید، امتیازات خود را از دست نخواهید داد – یا حداقل، ارزش کامل آنها را از دست نخواهید داد. به مدت 30 روز پس از بستن حساب خود، می توانید آنها را با پول نقد بازخرید کنید. آنها را به یکی از شرکای هواپیمایی یا هتل چیس، از جمله United، Southwest، Marriott Bonvoy و Hyatt منتقل کنید. یا حتی یک آیفون جدید بخرید.

اگر به مشاوره در مورد بهترین برنامه سفری نیاز دارید که خراب شد، یک ایمیل به [email protected] ارسال کنید.


سفر نیویورک تایمز را دنبال کنید بر اینستاگرام، توییتر و فیس بوک. و برای خبرنامه هفتگی اعزام سفر ما ثبت نام کنید برای دریافت نکات تخصصی در مورد سفر هوشمندانه و الهام بخش برای تعطیلات بعدی خود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم