کوین اسپیسی با اتهامات جدید تجاوز جنسی در بریتانیا مواجه شد

لندن – سرویس دادستانی این کشور روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که مقامات بریتانیا هفت اتهام جدید کیفری علیه کوین اسپیسی بازیگر از جمله سه مورد تجاوز جنسی را صادر کرده‌اند.

رزماری آینزلی، که بخش ویژه جرایم این سرویس را رهبری می‌کند، در این خبر گفت که تمام اتهامات مربوط به همان شاکی و مربوط به حوادثی است که گفته می‌شود بین سال‌های 2001 و 2004 رخ داده است. در این بیانیه آمده است که اسپیسی به دلیل “اقدام کردن یک فرد به فعالیت جنسی بدون رضایت آنها”.

قبل از اعلام روز چهارشنبه، آقای اسپیسی 63 ساله پیش از این در بریتانیا با اتهامات متعدد تجاوز جنسی روبرو بود. در ماه ژوئیه، او در دادگاه لندن حاضر شد و نسبت به این اتهامات که مربوط به سه مرد است، اعتراف کرد که بی‌گناه است و یک قاضی برای شروع محاکمه در تاریخ 6 ژوئن 2023 برنامه ریزی کرد.

مشخص نیست که آیا اتهامات جدید به عنوان بخشی از آن محاکمه در نظر گرفته خواهد شد یا خیر. سخنگوی دادستانی تاج به صورت تلفنی گفت که جزئیات این اتهامات به آقای آقایی ارسال خواهد شد. اسپیسی از طریق پست، و اینکه باید در دادگاه لندن حاضر شود تا به آنها پاسخ دهد.

آقای. اسپیسی در اوایل دهه 2000 یک چهره شناخته شده در زندگی فرهنگی بریتانیا بود. او در سال 2004 مدیر هنری تئاتر اولد ویک لندن شد و تا سال 2015 این نقش را ادامه داد.

نمایندگان این بازیگر روز چهارشنبه بلافاصله به درخواست اظهارنظر درباره اتهامات جدید پاسخ ندادند.

آقای. اسپیسی که برای بازی در فیلم های «مظنونین همیشگی» و «زیبایی آمریکایی» برنده جوایز اسکار شد، در ایالات متحده نیز با اتهاماتی روبرو شده است. در ماه اکتبر، او در دادگاهی در منهتن در یک پرونده مدنی ظاهر شد که در آن متهم به صعود از بالای آنتونی رپ بازیگر در سال 1986، زمانی که آقای. رپ 14 ساله بود و نسبت به او پیشرفت های جنسی داشت. هیئت منصفه فدرال آقای. اسپیسی مسئول باتری نیست.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم