یافته های مطالعه، هیچ دلیل ژنتیکی برای جلوگیری از ازدواج پسر عموزاده وجود ندارد

خانم جوان امیدوار بود که عمل جراحی معکوس شود. بنت گفت.

مقاله ژنتیک شناسان شامل روایت شخصی زنی است که می گوید شش سال با پسر عمویش زندگی کرده است، “و ما دیوانه وار عاشق شده ایم.” وقتی او باردار شد، متخصص زنان او هشدار داد که کودک بیمار خواهد شد و از او خواست سقط جنین کند. یکی از بستگان پیش بینی کرد که کودک عقب مانده خواهد بود. این زن که خود را دلشکسته توصیف کرد، سقط جنین انجام داد که آن را “بدترین اشتباه زندگی من” خواند.

وقتی بعداً فهمید که افزایش خطر نقص مادرزادی در واقع بسیار کم است، او گفت: “من گریه کردم و گریه کردم.”

تصور می‌شود که افزایش اندک خطر به این دلیل اتفاق می‌افتد که افراد مرتبط ممکن است حامل برخی از ژن‌های بیماری‌زا باشند که از اجداد مشترک به ارث رسیده‌اند. مشکلات از ژن‌های مغلوب ناشی می‌شوند که بر افرادی که دارای نسخه‌های منفرد هستند تأثیری ندارد، اما می‌تواند باعث بیماری در فردی شود که دو نسخه از ژن را به ارث می‌برد، یکی از والدین. وقتی دو ناقل یک ژن مغلوب صاحب فرزند می شوند، احتمال اینکه کودک دو نسخه از آن ژن را به ارث ببرد، 1 در 4 است. وقتی این اتفاق می افتد، بیماری می تواند ایجاد شود. به عنوان مثال، فیبروز کیستیک و بیماری تای ساکس توسط ژن های مغلوب ایجاد می شوند.

پسرعموهای اول 12.5 درصد از ژن های خود را به اشتراک می گذارند و 6.25 درصد از ژن های فرزندان آنها از جفت هایی تشکیل می شود که در آنها نسخه های یکسان از دو والدین به ارث رسیده است. برخی از آن جفت های یکسان ممکن است ژن های مغلوب باشند که باعث بیماری می شوند. افراد غیر مرتبط ژن های کمتری را به اشتراک می گذارند و بنابراین خطر ابتلا به بیماری ناشی از ژن های مغلوب اندکی کمتر است.

کیت تی، مردی 30 ساله، هفت سال پیش با پسر عمویش ازدواج کرد. در سال 1998، ناامید از کمبود اطلاعات برای پسرعموهایی که می خواستند ازدواج کنند، یک وب سایت به نام cousincouples.com راه اندازی کرد. او گفت که هزاران نفر از این سایت بازدید کرده اند. این پر از پست های افرادی است که با پسر عموهای خود ازدواج کرده اند یا می خواهند، و افراد مشهوری را نشان می دهد که با اولین عموهای خود ازدواج کردند، از جمله چارلز داروین، که با اما Wedgwood، 10 فرزند داشت، همه سالم و برخی درخشان.

آقای. ت. درخواست کرد که از نامش استفاده نشود، زیرا او در یک شهر کوچک تجارت می کند و می ترسد اگر متوجه شوند که همسرش پسر عمویش است، مشتریانش را از دست بدهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم