یک خریدار ناامید همپتون یک جایگزین را انتخاب می کند: خودتان آن را بسازید

هنگامی که آماندا بریزینگ در سال 2017 شروع به جستجوی یک خانه تابستانی در همپتونز کرد، با یک مشکل رایج روبرو شد.

خانم گفت: “چیزها گران به نظر می رسیدند و هیچ چیز واقعاً آن چیزی نبود که می خواستم.” بریزینگ، 36 ساله، که در امور مالی در منهتن کار می کند. بنابراین تصمیم گرفتم به زمین نگاه کنم.

استخدام یک معمار برای طراحی خانه ای که دوستش دارد مطمئناً ارزش بهتری به همراه خواهد داشت. او رقم زد. او بودجه ای برای یک ملک کنار اقیانوس نداشت، اما توانست زمینی به مساحت نیم جریب کاشته شده با درختان را در یک بن بست ساکت در اسپرینگز، دهکده ای در ایست همپتون، نیویورک، پیدا کند که به طبیعت پشت سر گذاشته شده بود. حفظ.

پس از خرید لات به قیمت 337500 دلار در آگوست 2018، خانم. بریزینگ شروع به جستجوی یک معمار کرد، به این امید که یک شرکت کوچک محلی پیدا کند که در آن مدیران از نزدیک در پروژه مشارکت داشته باشند. او گفت: “برای من واقعاً مهم بود که آنها همان دیدگاهی را داشته باشند که من می خواستم عناصر آرامبخش و متفکر در طراحی و همچنین چیزی بسیار مدرن را داشته باشم.”

خانم. بریزینگ همچنین خانه‌ای می‌خواست که از زندگی در فضای باز و سرپوشیده پشتیبانی کند و فضای کافی برای سرگرمی راحت دوستان و اقوام داشته باشد. او گفت: “من خانواده ای پرجمعیت با سه خواهر دارم و هرگز نتوانستم آنها را در آپارتمان های کوچکترم در شهر نیویورک میزبانی کنم.” بنابراین من فضایی می‌خواستم که دارای این بخش‌های کاربردی باشد که در آن همه بتوانیم جمع شویم و با هم خاطرات بسازیم.»

پس از مصاحبه با چندین نامزد، او Oza Sabbeth Architects را استخدام کرد، یک شرکت با دفاتر در بریجهمپتون و منهتن که چند خانه در مجاورت خود ساخته بود که او تحسینش می کرد. این شرکت خدمات طراحی و ساخت کلید در دست را از طریق بازوی ساختمانی خود، Modern Green Home ارائه کرد.

هنگامی که بنیانگذاران آن، نیلای اوزا و پیتر سابت، از سایت بازدید کردند، بلافاصله چالشی را دیدند: خانم. بریزینگ خواهان حفظ حریم خصوصی بود، اما او در دو طرف و آن طرف خیابان همسایه هایی داشت.

آقای می گوید: «زمین ها نسبتاً کوچک هستند و بیشتر به شکل حومه ای ردیف شده اند. اوزا گفت.

آقای “تنها جایی که می‌توانستید نگاه کنید و خانه دیگری را نبینید، پشت آن بود.” سابث افزود.

یک رویکرد معمولی برای چنین مواردی، آقای. اوزا گفت، ساختن خانه در نزدیکی خیابان، ایجاد یک حیاط خلوت بزرگ و نصب تنها چند پنجره کوچک در طرفین است. اما آن‌ها می‌دانستند که با این کار چیزی به دست نمی‌آید. بریزینگ می خواست. بنابراین آن‌ها تصمیم گرفتند خانه را به چند بخش مجزا تقسیم کنند که می‌توان آن‌ها را در اطراف فضاهای بیرونی در مرکز جمع کرد.

“ما تصمیم گرفتیم با ایجاد این حیاط های داخلی مناظر را در خود نگه داریم.” اوزا گفت.

طرح 3000 فوت مربعی آنها دارای سه حجم به هم متصل است: اولی، نزدیک به خیابان، شامل سه اتاق مهمان است. دومی، همچنین نزدیک به خیابان، شامل گاراژ است. و سومی – که توسط یک راهرو دیواری شیشه‌ای که از کنار حیاط‌های کاشته‌شده می‌گذرد به دو مورد اول متصل می‌شود – شامل فضای اصلی نشیمن و غذاخوری، آشپزخانه و سوئیت اولیه است. از آنجا، یک آلاچیق طولانی روی یک منطقه ناهار خوری در فضای باز با شومینه گسترش یافته و به عرشه استخر منتهی می شود.

هر جلد با زونا سرو امضای همپتون پوشیده شده است، اما با سقف هرمی نامتقارن که بالای آن شیشه است، شکلی چشمگیر در بیرون و سقف بلندی در داخل ایجاد می کند. و هر قسمت از خانه طوری طراحی شده است که به مناظر خاصی پاسخ دهد، “مانند آن قسمت نشیمن در فضای باز کنار شومینه، یا یک حیاط بسیار زیبا.” اوزا، که شرکتش با Geoffrey Nimmer Landscapes در این زمینه همکاری کرد.

در داخل، معماران با هنری کار کردند که بر روی آشپزخانه، روشویی حمام و کمد ساخته شده بود. در حمام اولیه، آنها تقویت‌کننده‌های فولادی در داخل دیوارها برای پشتیبانی از وان فیبر کربن مانند بانوج از شرکت Splinterworks اضافه کردند. برزینگ پیدا شد.

در پایان، هزینه های ساخت به حدود 800 دلار در هر فوت مربع رسید. خانم. برزینگ برای پرداخت بیشتر آن وام ساخت و ساز گرفت. خانه سبز مدرن در پاییز 2019 شروع به کار کرد و پس از تاخیرهای مربوط به بیماری همه گیر، خانه را در ژانویه 2022 تکمیل کرد.

وقتی نوبت به تجهیز خانه رسید، خانم. Brezing قبل از تصمیم به کاهش سرعت با چند طراح داخلی مصاحبه کرد.

او گفت: «راستش را بگویم، مبلمان بسیار گران است. می‌خواستم برای مدتی در آن فضا باشم تا بفهمم چه می‌خواهم، اما فقط باید حواسم به میزان پولی که می‌خواهم خرج کنم، باشم.»

او به جای خرید یکباره همه چیز، بیشتر اثاثیه را از Meridith Baer Home اجاره کرد و به تدریج بخشی از آن را با قطعاتی از خودش جایگزین کرد. اثاثیه اجاره ای به او این امکان را داده است که بفهمد چه چیزی برای سبک زندگی او بهتر است. به عنوان مثال، صندلی‌های استراحت در فضای باز همراه با کوسن‌هایی هستند که کثیف می‌شوند و تمیز کردن آنها دردناک است، او گفت، “بنابراین من صندلی‌های استراحت دائمی با کوسن نخواهم گرفت.”

همانطور که او مبلمان را پیدا می کند، خانم. بریزینگ تا جایی که می تواند وقت خود را در خانه با خواهران و دوستانش سپری کرده است. و روند کار با اوزا سابت دقیقا همان چیزی بود که او به آن امیدوار بود.

او گفت: «خانه واقعاً خاص است و کار کردن با آنها واقعاً سرگرم کننده بود. آنها مایل به ریسک بودند و من هم حاضر بودم با آنها همراه شوم.

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم