Bigscreen Beyond رونمایی شد

هر هدست تعريف ميشود تا با شكل روست بها با هدست با هدست با هدست با هدست با هدست با هدست با هدست با هدست با هدست با هدست با هدست به روست بها با هدا هدست هدست هدست مترجمة. مشتریان پس از پیش خرید می توانند با استفاده از نرم افزار مخصوص صورت خود را اسکن کرده و برای شرکت ارسال کنند تا فوم سفارشی دقیقا مطابق چهره خریدار ساخته شود. قبل از ارسال محصول فوم سفارشی برای اسکن صورت خریدار تهیه می شود تا کاملا با هدست مطابقت داشته باشد.

این فرآیند سفارشی‌سازی بهترین تناسب ممکن را تضمین می‌کند، اما هفته‌ها یا حتی ماه‌ها به فرآیند تولید سفارش اضافه می‌کند. همچنین به این معنی است که این هدست برای سایر کاربران مناسب نخواهد بود و می تواند محصول را بسیار محدودتر و فروش مجدد آن را دشوار کند.

هدست Bigscreen Beyond اکنون با قیمت 999 دلار برای خرید در دسترس است. اما این کیت فقط شامل هدست و کابل های اتصال آن به کامپیوتر شما می باشد که به این معنی است که باید حداقل سخت افزار و کنترل های کامپیوتری لازم را تهیه کنید.

برای استفاده از Bigscreen Beyond، به رایانه ای با حداقل سخت افزار از جمله: پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 2070 یا AMD RX 5700 XT با خروجی DisplayPort1.4، 16 گیگابایت حافظه رم و پردازنده Intel یا AMD با 4 هسته نیاز دارید. منتظر اولین موج برای ارسال محصولات هستم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم