«Girl Guides of Canada» نام «براونی ها» را برای فراگیرتر شدن تغییر می دهدCNN

معادل کانادایی دختر پیشاهنگی نام «براونی»، شاخه عضویت برخی از جوانترین پیشاهنگان خود را پس از ابراز نگرانی پیشاهنگان فعلی و سابق مبنی بر اینکه ممکن است به اعضای سیاه پوست و دختران رنگین پوست آسیب برساند، کنار می گذارد.

اکنون، اعضای 7 و 8 ساله راهنمای دختران کانادا، Embers نامیده می شوند، نامی که با کمک پیشاهنگان فعلی و فارغ التحصیلان بزرگسال انتخاب شده است. جیل زلمانوویتس، مدیرعامل Girl Guides of Canada در بیانیه‌ای گفت: سایر سازمان‌های پیشاهنگی، از جمله دختر پیشاهنگی ایالات متحده، هنوز از نام Brownies استفاده می‌کنند، اما منشأ این کلمه به خودی خود اهمیت کمتری نسبت به احساسی دارد که دختران را برمی‌انگیزد.

Girl Guides of Canada گفت که این تغییر را بعد از اینکه اعضا گفتند نام قبلی برای آنها توهین آمیز بود ایجاد کرد: “این نامی بود که باعث می شد آنها احساس ناراحتی کنند، باعث تمسخر و نظرات نژادپرستانه می شد و مانعی برای احساس تعلق آنها به Girl Guides بود. ”

این سازمان می گوید: «بعضی ها به خاطر نامشان نمی خواهند بخشی از این شاخه باشند. “بعضی از دختران انتخاب می کنند که به طور کلی از این شاخه صرف نظر کنند یا پیوستن به راهنمای دختران را تا بعد از این شاخه به تاخیر بیاندازند.”

انتظار می‌رود که سربازان راهنمای دختر فوراً استفاده از نام Embers را به ازای هر راهنمای دختر، با مواد و لباس‌های به‌روز Embers شروع کنند.

Brownies به عنوان سطح عضویت در گروه پیشاهنگی انگلستان Girlguiding آغاز شد – انجمن راهنمای در سال 1909 تأسیس شد.

بسیاری از سازمان‌های پیشاهنگی بزرگ در غرب این نام را در سال‌های بعد برگزیدند، از جمله راهنمای دختران کانادا و پیشاهنگان دختر ایالات متحده. سازمان دوم از نام Brownie برای اعضای درجه دوم و سوم خود استفاده می کند.

هم راهنمایان دختر و هم پیشاهنگان دختر متعهد شده‌اند که از سال 2020 به “سازمان‌های ضد نژادپرستی” تبدیل شوند. ایالات متحده در بیانیه ای به CNN گفت.

این گروه خاطرنشان کرد که از “سازمان های خواهر خود در سراسر جهان در تصمیم گیری هایی که به بهترین وجه نشان دهنده سلامتی و نیات جوامع آنها و مهمتر از همه دختران است” حمایت می کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم