Internet gratis YARANAH بیگران فیکر شد؟

فرارو- 46 روز قبل کیب که می شد. و گفت فقط کسانی که 400 هزار تومان خریده اند شامل اینترنت می شوند. پس از آن هم سامانه پنجره ملی پوستوری دولت هومشدن بری بتیب نام شد

به رافراو در آن صلاة به عنده در سه دهک باین اموری شد که از ترایک سامانه پنجره ملی دولت هومستان «my.gov.ir» برای دوستو که کی بود. علاوه بر کد دستوری «#۲۲۳۴*۴*» در جستجوی دسترسی رایگان به اینترنت نیز قرار گرفت.

پس از آن هم جواد موحد عاشاء دولت تلکرینی تکیلیکی تکیلی کے کے کے میں نفر کے آن شهد را بسته است. بر اساس این اطلاعیه، 102 هزار و 903 نفر از خانوارها از طریق سایت سرویس هوشمند دولت برای ثبت نام اینترنتی رایگان و 655659 نیز با استفاده از کد ussd ثبت نام کردند.

اما هلا در المرداد ماه کابری از عزیاه بسته اینترینی کاهر مهه رایگان و دعیمی به سه دهک بین جیمیا نیست. کد سفارشی «#۱۲۳۴*۴*» برای دوره ثبت نام موجود نمی باشد.

در آئین برکی میدیاهای کابری نیز این را منزیرت را کے کے کہ کے کہ کہ به شہہہہ نرسیده اند. در واقع گفتند این موضوع توسط سازمان های تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیگیری شد، اما توپ را به زمین سازمان های فناوری اطلاعات رها کردند. تصادفاً که باعث می شود به اوگر تبدیل شود.

Internet gratis YARANAH بیگران فیکر شد؟

اما ساعتی قبل از اسائین امور پسی، کیرانه و تکلیکی رادیویی از فکستی‌سازی اینترنتی بری اینترنت بری اینترنت کے سه دهک اول یارانه بگیر در کیشر کبر داد.

وی گفت: در لحظه اعلام کد ملی و شماره تلفن همراه حدود 944 هزار نفر سرپرست خانوار هستند که اپراتورهای تلفن همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای مجازی تلفن همراه مشترک هستند. شاتل موبایل، های وب، اپتل، سامان تل و منطقه آزاد.به این عربیتراها می شود و بریا سیمکارت این هاتو از دریافت بشتو بریا استبراسی بسته (مانند سیم کارت قطعی به دایلی یا براکی…)، اینترنت فعال می شود. برای آنها و پیام فعال سازی ارسال شده است.

به گفته دستیار وزیر امور پستی، ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است، متقاضیانی که از طریق سامانه خدمات دولتی یا کدهای گمرکی موفق به ثبت نام شده اند و این بسته برای آنها فعال نشده است، می توانند با اپراتور تماس بگیرند. خود مراکز تماس و وضعیت آنها در روست نظام دوزوج با ترفند به نشانی https://195.cra.ir درخواست کود را را بتیکند تا کرید شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم